Motocykle elektryczne Volt - niebawem premiera

Volt - motocykl elektryczny

Volt - motocykl elektryczny (Fot. Volt)

Elektryczne motocykle i skutery są tematem zażartej dyskusji. Wszyscy zastanawiają się czy to ma sens, czy rzeczywiście jest takie ekologiczne, czy zasięg tych pojazdów pozwala na przynajmniej dojechanie do pracy.

Mimo tych wątpliwości rynek elektrycznych motocykli coraz bardziej się rozszerza. Volt niebawem zaprezentuje aż pięć nowych maszyn elektrycznych. Wśród nich ma się znaleźć Volt 220. Motocykl, jak mówi firma, inspirowany sportem. Nazwa modelu zapewne pochodzi od dystansu jaki podobno, bez ładowania, może przejechać jednoślad. 220 km już robi wrażenie i zapewni możliwość bardziej swobodnego przemieszczania się po mieście bez bólu głowy o to gdzie „zatankować” maszynę.

Oprócz sportowej bateryjki premiery ma się też doczekać model Volt 90 - elektryczny maksiskuter. Volt 70 jak i jego mniejszy brat City 60 mają być natomiast miejskimi, niezbyt dużymi skuterami, które sprawdzą się podczas codziennych dojazdów. Ostatnią nowością marki będzie Volt 80. Ten model jest opisywany tylko jako „innowacyjny i śmiało zaprojektowany”. Ciekawe jak w praktyce będą się spisywać te jednoślady.

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Zobacz także
 • KTM Freeride w Warszawie Zabawa na (nie)motocyklu w Warszawie
 • EM-07 Vintago EM-07 Vintago | Ile ekologii w elektryczności?
 • Kalifornijska firma Zero Motorcycles pokazała na targach Intermot w Kolonii odnowioną gamę swoich maszyn na sezon 2015. Nowa fala elektrycznych motocykli Zero [wideo]
Komentarze (1)
Motocykle elektryczne Volt - niebawem premiera
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • paula1050

  Oceniono 1 raz -1

  Nie podobają mi się motocykle elektryczne i według mnie takiego typu motocykle są w ogoóe bez sensu... Motocykl to MUSI być motocykl... A nie ekologiczna "podróbka"... :)
  ---------------------------------
  Leasing dla nowych firm - www.justleasing.pl

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy