Zipp Volteno - ekologiczna ciekawostka

Zipp Volteno - ekologiczna ciekawostka

Zipp Volteno - ekologiczna ciekawostka (Fot. Zipp)

Elektryczne motocykle i skutery to, jak starają się przekonać nas producenci, przyszłość. Czy Zipp Volteno rzeczywiście nią jest?

Volteno jest malutki, taka elektryczna kruszynka. Poza tym zielone malowanie powoduje, że wygląda dość zabawnie. Jeśli macie jednak dystans do siebie i nie potrzebujecie „poważnie” wyglądającego sprzętu elektryczny Zipp może się Wam spodobać.

Ten skuter to odpowiednik tradycyjnie napędzanej 50-tki. Oznacza to, że rozpędzimy się nim maksymalnie do 45 km/h. Trochę szkoda, że tylko tyle. Szczególnie, że za niewiele większe pieniądze możemy mieć spalinową 125-tkę, która poleci około 100 km/h i nie trzeba się przy niej martwic o dostępność prądu. Wystarczy zjechać na stację, zatankować i w drogę.

Mimo tego Zipp Volteno to ciekawa propozycja o ile potraktujemy go jako gadżet. Skuter bardzo żwawo się rozpędza. Nie ma się temu co dziwić. Maksymalny moment obrotowy mamy bowiem dostępny od nawet lekkiego odkręcenia manetki. Szkoda, że w parze nie idą równie dobre hamulce...

Zasięg na baterii - ok 60 km

Cena: 4 600 zł

Więcej o Zippie Volteno dowiecie się z testu wideo przygotowanego przez Skuterowo.com.

 

Więcej o motocyklach, skuterach i motorowerach znajdziecie na www.Skuterowo.com oraz na YouTube Skuterowo.com.

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Zobacz także
  • Pierwsze pojazdy podobne do skuterów Historia skuterów w pigułce
  • Romet White City w wersji 125 to jeden z jednośladów, którymi będzie można jeździć z prawem jazdy kat. B Przegląd skuterów 125 | Romet
  • Skuter 125 Skutery 125 ccm w stylu retro
Skomentuj:
Zipp Volteno - ekologiczna ciekawostka
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy