Weekend: MotoPark w Chorzowie

Park Śląski zaprasza motocyklistów na weekend

Park Śląski zaprasza motocyklistów na weekend (materiały organizatora)

Park Śląski zaprasza w sobotę i niedzielę (18-19 sierpnia) na największy zlot motocyklowy w regionie. Organizatorzy spodziewają się rekordowej liczby uczestników.

Na Dużej Łące odbędą się pokazy stuntu, czyli jazdy na tylnym kole, konkursy, będzie dużo dobrej muzyki. A w Hali Wystaw „Kapelusz” odbędzie się prezentacja najpiękniejszych egzemplarzy motocykli. Niektóre ręcznie malowane!

W ubiegłorocznej, pierwszej edycji MotoPark wzięło udział prawie tysiąc osób z całego kraju. Zainteresowanie imprezą sprawiło, że parkowy zlot zyskał miano największego w regionie.

- Mamy nadzieję, że w tym roku uda nam się pobić ten rekord - mówi Łukasz Buszman, rzecznik prasowy Parku Śląskiego. - Atrakcji nie zabraknie: będzie można zobaczyć naprawdę ciekawe egzemplarze motocykli, na których przyjadą miłośnicy jazdy na dwóch kółkach. Co ważne, wstęp na wystawę jest bezpłatny.

Wiele będzie się działo na scenie, która w tym roku zlokalizowana jest na Dużej Łące (w ubiegłym roku bawiliśmy się na Polach Marsowych): zagra Oddział Zamknięty i Ścigani.

Start imprezy w sobotę o godz. 12.00. Na początek m.in. pokazy jazdy ekstremalnej. O 15. 00 rozpoczną się koncerty. Wstęp wolny.

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Komentarze (1)
Weekend: MotoPark w Chorzowie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: Open

    0

    Siga ta emata to kanate kouusotro eseis kala pou dosate sto Tzomaka kai se kati alous .......... koroidevete me tous boreiopeirotes ade na figete na pate ston agiriston

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy