Wrześniowy zlot fanów Suzuki V-Strom

Na wiosennym zlocie pojawiło się ponad 160 motocykli, teraz organizatorzy spodziewają się 120 uczestników

Na wiosennym zlocie pojawiło się ponad 160 motocykli, teraz organizatorzy spodziewają się 120 uczestników (Fot. Suzuki Motor Poland)

Już w najbliższy weekend 7-9 września odbędzie się kolejny zlot miłośników motocykli Suzuki V-Strom. Motocykliści spotkają się, aby wymienić się wspomnieniami z podróży na jednośladach oraz wspólnie zwiedzić Cysterskie Kompozycje Krajobrazowe Rud Wielkich.

Program zlotu, który odbędzie się w Szymocicach niedaleko Raciborza, jest bardzo bogaty. Pierwszego dnia członkowie klubu będą mogli zaprezentować relacje ze swoich dalekich wypraw oraz wysłuchać wspomnień innych. Wieczorem zaplanowano dalszą zabawę przy ognisku i - jak to było na poprzednich zlotach - rozmowy do świtu.

W sobotę to, co fani Suzuki V-Strom lubią najbardziej, czyli wycieczka po okolicymotocykle, suzuki, podczas której poznają ciekawe miejsca, a także ludzi i historie.

W niedzielę uczestnicy pożegnają się i rozjadą do swoich domów.

V-Strom Club Poland to prężne środowisko użytkowników popularnych turystyków. Wiosenny zlot zorganizowany w Rogoźnie, na który zaproszono także użytkowników innych marek, zgromadził ponad 160 motocykli z kraju i z zagranicy, w tym aż 120 motocykli Suzuki V-Strom.

Więcej informacji na http://vstrom.com.pl

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Skomentuj:
Wrześniowy zlot fanów Suzuki V-Strom
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy