Halowy zlot w Sosnowcu

"Kocham dwa kółka" i halowy zlot motocyklowy to imprezy rozpoczynające sezon jeszcze podczas kalendarzowej zimy (Fot. materiały organizatora)

W drugi marcowy weekend, a więc jeszcze zimą, odbędzie się w Sosnowcu I halowy zlot motocyklowy połączony z targami motocyklowymi "Kocham dwa kółka".

"Kocham dwa kółka" to w zamyśle organizatorów pierwsza tego typu ogólnopolska impreza inaugurująca sezon motocyklowy 2014. Firma Sens organizator Auto Moto Show wraz z Expo Silesia zapowiada wiele atrakcji. Przewidziano m.in. spotkania ze sportowcami motocyklistami. Swoją obecność zapowiedział Kuba Przygoński. Będą również pokazy stuntu oraz konkursy sprawnościowe „Policja kontra reszta świata”.

Miejsce imprezy - hala EXPO SILESIA w Sosnowcu (jedna z największych w Polsce o powierzchni 13 500 metrów kwadratowych) , z profesjonalnym zapleczem i dużymi parkingami nadaje się do tego celu idealnie.

Impreza rozpocznie się 8 marca o godz. 10.20 paradą motocyklową na trasie Expo-Katowice-Expo. Potem zaś będzie można zwiedzać targi lub uczestniczyć w konkursach, przyglądać się pokazom, brać udział w spotkaniach ze sportowcami, kibicować wyborom Miss Moto 2014, a na koniec dnia wysłuchać koncertu. 9 marca znów podobne atrakcje plus szkolenie, jak udzielić pierwszej pomocy motocykliście w razie wypadku.

Jednodniowy bilet dla zwiedzających kosztuje 15 zł (ulgowy 10 zł). Przy zakupie biletu w drugim dniu imprezy, za okazaniem biletu z pierwszego dnia zapłacimy 10 zł (za ulgowy 8 zł). Bezpłatny parking dla motocyklistów. Uczestnicy zlotu (zarówno kierowca, jak i pasażer) za dwudniową wejściówkę zapłacą 49 zł (w cenę wliczono napoje, drinki i posiłki z grilla). Jeśli ktoś zechce uczestniczyć w imprezie motocyklowej VIP w klubie Inferno, zapłaci 69 zł. Cena za nocleg w hotelu będzie uzależniona od liczby chętnych.

To co? Jedziemy do Sosnowca?

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Zobacz także
  • Kurtka 2MOTO chroni barki, łokcie i plecy kierowcy Kurtka 2MOTO STR1 | Wielofunkcyjna i niedroga
  • Benelli X49 Quatro Nove X Benelli X49 Quatro Nove X | Chińsko-włoska mieszanka
  • Victory Gunner - nowy motocykl marki znanej z produkcji cruiserów Victory Gunner, rocznik 2015 | Już wiemy, jaki będzie
Komentarze (1)
Halowy zlot w Sosnowcu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Aga

    0

    Sorry ale Wasze informacje sa nierzetelne. Dzis wybralem sie do Sosnowca a tam cisza, zadnej imprezy. Dziwne ze umieszczacie takie info ktorze okazalo sie nieprawdziwe

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy