Poradnik obsługi i naprawy skuterów

Poradnik obsługi i naprawy. Skutery chińskie, tajwańskie i koreańskie

Poradnik obsługi i naprawy. Skutery chińskie, tajwańskie i koreańskie (fot. archiwum)

Poradnik obsługi i naprawy chińskich, tajwańskich oraz koreańskich skuterów to ciekawa pozycja na rynku literatury fachowej. Książka idealna dla każdego, kto chce samodzielnie wykonać krok po kroku mniej lub bardziej złożone czynności serwisowe przy swoim pojeździe.

Pozycja odpowiednia zarówno dla amatorów, niemających wcześniej styczności z obsługą pojazdu mechanicznego i naprawami, jak i doświadczonych, profesjonalnych mechaników. Opisane w książce czynności podzielono na pięć stopni trudności. Każda czynność została bogato zilustrowana zdjęciami wysokiej jakości. Tam, gdzie to konieczne, pojawiają się także przejrzyste rysunki i schematy. Nawet najprostsza czynność jest bogato zilustrowana i szczegółowo opisana, krok po kroku, aby nikt nie miał najmniejszych wątpliwości, czy postępuje prawidłowo. Pojawiają się także cenne uwagi na temat często popełnianych błędów lub czyhających na nas pułapkach.

Tytuł dotyczy skuterów produkcji chińskiej, tajwańskiej i koreańskiej, napędzanych jednostkami o pojemności 50, 100, 125, 150 i 200 ccm. Książkę podzielono na 11 rozdziałów, których nazwy brzmią kolejno: Obsługa codzienna i czynności obsługowe, silnik czterosuwowy o pojemności 50 ccm (139 QMA/QMB), silniki czterosuwowe o pojemności 124 i 150 ccm (152/157 QMI), silniki dwusuwowe, układ zasilania i układ wylotowy, układ zapłonowy, układ napędowy, rama i zawieszenie, hamulce, koła i opony, nadwozie, instalacja elektryczna.

Musimy przyznać, że po przejrzeniu tej książki zapragnęliśmy, aby kupić sobie chiński skuter i zamknąć się z nim w garażu...

Tytuł: Poradnik obsługi i naprawy. Skutery chińskie, tajwańskie i koreańskie.

Wydawca: Wysawnictwa Komunikacji i Łączności sp. z o.o.

Warszawa 2015

Autor: Phil Mather

Tłumaczenie: dr inż. Marek Chalecki

Ilość stron: 288

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Zobacz także
  • "Serce motocyklisty" to pełne humoru opowieści o motocyklizmie przełomu XX i XXI wieku. "Serce motocyklisty", czyli jak krew w naszych żyłach zamieniała się w benzynę
  • Wszystko zaczyna się o marzeń Wszystko zaczyna się od marzeń | Już można kupić książkę Weroniki Kwapisz
  • Motocykle. Poradnik obsługi i naprawy 7 motocyklowych książek pod choinkę
Komentarze (2)
Poradnik obsługi i naprawy skuterów
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy