BMW - tanie elektryczne skutery już niebawem?

BMW C Evolution

BMW C Evolution (Fot. BMW Motorrad)

BMW zamierza nie tylko powiększyć ofertę jednośladów napędzanych prądem ale także zastanawia się nad zmniejszeniem ich cen! czy to wystarczy byśmy przesiedli się na "bateryjki"?

Jak twierdzi marka elektryczne pojazdy w tym motocykle i skutery to nieunikniona przyszłość. Dostrzegając to producent inwestuje niemałe środki i starania w rozwój takich właśnie jednośladów.

Pod koniec zeszłego roku BMW pokazało model eRR, czyli elektrycznego superbike. Obecnie w ofercie marki znajduje się także skuter C Evolution. Jego głównym problemem, zresztą jak i innych elektryków, jest jednak cena.

BMW w końcu dostrzegło ten fakt i planuje wypuścić na rynek tańszą wersji tego jednośladu. Na razie oczywiście nie podano żadnych szczegółów technicznych czy samej ceny kolejnego elektryka z Bawarii.

Warto wspomnieć, że jak twierdzą plotki to nie koniec eksperymentów z prądem w wykonaniu marki. Po ciuchu mówi się o reaktywacji modelu C1. Skuter z dachem miałby wrócić na rynek i to właśnie w bardziej ekologicznej wersji.

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Zobacz także
  • BMW K100 Cafe Racer BMW K100 Cafe Racer
  • BMW S 1000XR - Szwajcarski scyzoryk BMW S 1000XR | Szwajcarski scyzoryk
  • Testowa wersja BMW C evolution BMW C evolution | Galeria zdjęć
Skomentuj:
BMW - tanie elektryczne skutery już niebawem?
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy