Bezpieczny motocyklista - nowa sekcja na stronie PZPM

Bezpieczny Motocyklista

Bezpieczny Motocyklista (Fot. PZPM)

Chociaż coraz łagodniejsze zimy oswajają nas z widokiem motocyklistów na drogach także poza sezonem, to już wkrótce liczba jednośladów na drogach zdecydowanie się zwiększy.

PZPM wraz ze swoimi firmami członkowskimi oraz Europejskim Stowarzyszeniem Producentów Motocykli ACEM oraz partnerami akcji już teraz postanowił przypomnieć zasady współużytkowania dróg przez wszystkich uczestników ruchu, co - mamy nadzieję - przyczyni się do poprawy ogólnego bezpieczeństwa, zwłaszcza zaś tych mniej chronionych - motocyklistów.

W tym celu na naszej oficjalnej stronie www.pzpm.org.pl pojawiła się sekcja "BEZPIECZNY MOTOCYKLISTA" w całości dedykowana bezpieczeństwu motocyklistów na drodze. Znajdziemy w niej sporo przydatnych materiałów zgrupowanych w następujące zakładki:

  • Aktualne działania ACEM („ACEM”);
  • Działania na gruncie polskim („Bezpieczny motocyklista”),
  • Kto nas wspiera („Nasi partnerzy”)
  • Działania podejmowane w innych krajach („Jak to robią na świecie”).

Udało się nam zamieścić też kilka ciekawych raportów po angielsku oraz przypomnieć komiksową serię Lucky 13, której zabawny przekaz pozostaje zawsze aktualny!

W miarę pozyskiwania ciekawych opracowań i materiałów będziemy je zamieszczać w odpowiednich zakładkach, dlatego serdecznie zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony.

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Zobacz także
  • Kurtka motocyklowa - jak wybrać Jak wybrać kurtkę na skuter lub motocykl
  • Marquez i Shoei Jak wybrać kask motocyklowy?
  • KTM 1290 Super Duke R. Jak prać odzież motocyklową
Skomentuj:
Bezpieczny motocyklista - nowa sekcja na stronie PZPM
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy