Dni otwarte w Motorway Poznań

Rozpoczęcie sezonu Motorway Poznań 2016

Rozpoczęcie sezonu Motorway Poznań 2016 (Fot. Motorway)

Jak co roku ekipa z salonu Motorway, przy ulicy Głogowskiej zaprasza na rozpoczęcie sezonu. Bogaty repertuar to standard spotkań, do którego przyzwyczaili się już wszyscy klienci, odwiedzający poznański salon podczas dni otwartych.

Tym razem będzie jeszcze ciekawiej! W sobotę 16 kwietnia odbędą się pokazy motocykli zabytkowych.

15 i 16 kwietnia będzie można przetestować kaski marki Shoei oraz odzież Modeki. Dodatkowo posiadacze kasków marki Shoei mogą liczyć na darmowy serwis i przygotowanie swoich „garnków” do sezonu.

Najbliższy weekend to również doskonała możliwość na uzupełnienie swojej wiedzy teoretycznej w zakresie doboru odzieży motocyklowej. Wasze pytania czy wątpliwości rozwieje profesjonalna ekipa z Motorway'a.

Imprezę rozpoczynamy już w piątek 15 kwietnia o godzinie 10 i bawimy się aż do 19! W sobotę 16 kwietnia od 10-18.

Salon Motorway zlokalizowany jest na ulicy Głogowskiej 348 w Poznaniu. Oprócz odzieży i akcesoriów motocyklowych niemieckiej marki Modeka, holenderskiej marki Dane z membranami Gore-Tex oraz włoskiego Dainese czy Spidi, znajdziecie tu szeroką ofertę kasków Shoei, Scorpion czy AGV, obuwie motocyklowe Stylmartin i TCX, jeansy City Nomad, bieliznę funkcyjną Brubeck. Nasza oferta została również poszerzona o nawigację motocyklową TomTom Rider oraz systemy komunikacji Cardo. Posiadamy także części eksploatacyjne oraz zamienne do motocykli.

Serdecznie zapraszamy!

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Zobacz także
  • motocykl vs samolot Motocyklowe mity i legendy
  • Kamieniołom w Strzelinie (nieczynna część) Motocyklowe trasy | Dolny Śląsk i Opolszczyzna
  • Nauka jazdy na motocyklu 125 | Biegi Nauka jazdy na motocyklu 125 | Korki
Skomentuj:
Dni otwarte w Motorway Poznań
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy