Szczeciński salon Harley-Davidson zajął trzecie miejsce w etapie regionalnym konkursu Bitwa Królów

Szczeciński salon Harley-Davidson zajął trzecie miejsce w etapie regionalnym konkursu Bitwa Królów

Szczeciński salon Harley-Davidson zajął trzecie miejsce w etapie regionalnym konkursu Bitwa Królów (Fot. Harley-Davidson Szczecin)

Wybrano zwycięzców w regionalnym etapie konkursu Bitwa Królów 2016 na najlepszą modyfikację motocykl Iron 883. Zwycięskim projektem w Europie Środkowej i Wschodniej został motocykl z salonu H-D w Pradze. Tym samym mechanicy z tego salonu obronili zeszłoroczny tytuł. Drugie miejsce zajął motocykl custom z salonu w Budapeszcie, trzecią lokatę zajął natomiast pojazd ze Szczecina.

Głosy w publicznym głosowaniu można było oddawać od połowy marca. Z trzynastu motocykli z naszego regionu wybrano pięć najlepszych. Trzy spośród nich zostały zgłoszone przez polskie salony Harley-Davidson. Zwycięzców konkursu, którego druga runda rozpoczęła się 20 kwietnia, wybrało profesjonalne jury, w skład którego wchodzili dziennikarze motoryzacyjni z regionu Europy Środkowej i Wschodniej oraz budowniczowie maszyn custom, również ze Stanów Zjednoczonych.

Warto przypomnieć, iż celem konkursu Bitwa Królów było zbudowanie motocykla custom na bazie modelu H-D 883 Iron oraz dowiedzenie swych umiejętności, kreatywności i talentu w sztuce przebudowy motocykli. Marka Harley-Davidson oferuje klientom możliwość personalizowania motocykli poprzez sieć swoich salonów, w których zatrudnieni są mistrzowie w swojej profesji.

Przed nami jeszcze finał Bitwy Królów. W finale wezmą udział zwycięskie maszyny custom z innych krajów i regionów Europy. Europejskiego Króla Custom poznamy za mniej niż miesiąc. Zostanie on oficjalnie ogłoszony i ukoronowany podczas festiwalu custom Wheel and Waves, który odbędzie się w dniach 8-12 czerwca we francuskim mieście Biarritz.

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Zobacz także
  • Hyosung GT 125 | Dorosła 125-tka Hyosung GT 125 | Dorosła 125-tka
  • Harley-Davidson Low Rider S Harley-Davidson Low Rider S | W nowej formie
  • Indian Motorcycle - historia nie zawsze łatwa Indian Motorcycle - historia nie zawsze łatwa
Skomentuj:
Szczeciński salon Harley-Davidson zajął trzecie miejsce w etapie regionalnym konkursu Bitwa Królów
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy