Córka zmarłego motocyklisty w końcu się uśmiecha

Córka zmarłego motocyklisty w końcu się uśmiecha

Córka zmarłego motocyklisty w końcu się uśmiecha (Fot. Kim Stone Photography)

Jej ojciec zginał na miesiąc przed jej urodzeniem. Dziewczynka uśmiecha się po owinięciu w rękawice motocyklowe, których używał.

Wzruszające zdjęcie obiega internet. Widziały je już miliony internautów! Mała dziewczynka, pod której głową i na niej położono rękawice motocyklowe ojca w końcu się uśmiecha.

„Jej ojciec kochał motocykle. Zawsze nosił odzież ochronną. Chciał mieć pewność, że jest bezpieczny. Nie chciał ryzykować wiedząc, że jego córeczka jest w drodze. Jednak nigdy nie weźmie jej w ramiona” - napisała na swoim Facebooku Kim Stone, która zrobiła zdjęcie.

Pomysł sesji zdjęciowej trzytygodniowej Aubrey z ukochanymi rzeczami należącymi do jej ojca powstał w głowie matki dziewczynki.

Nie tylko ojciec dziewczynki kochał motocykle. Także jego narzeczona - matka Aubrey dzieliła pasję do jednośladów. Oboje planowali, że kiedy córeczka podrośnie będą wspólnie podróżować oczywiście na motocyklach. Niestety na miesiąc przed porodem Hector - ojciec dziewczynki - zginął.

Nie wiemy dokładnie jak to się stało, ale cała sytuacja skłania do przemyśleń i rozwagi. Bezpieczeństwo motocyklistów to nadal temat spychany na margines, a przecież każdy z nas ma rodzinę. Jest czyimś ojcem, bratem itd. Na niektóre rzeczy nie mamy wpływu. Wypadki się zdarzają. Zawsze jednak warto minimalizować ryzyko.

Viral. It went viral...

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kim (@kimstonephotography)

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Zobacz także
  • Motocyklem przez Amerykę Południową Jak dobrać rękawiczki motocyklowe
  • BMW S1000RR 2015 Motocyklowe life hacki
  • Kurtka motocyklowa - jak wybrać Jak wybrać kurtkę na skuter lub motocykl
Komentarze (1)
Córka zmarłego motocyklisty w końcu się uśmiecha
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: Oh!

    0

    Mocne... :( Przykre. Wzruszające...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy