Metzeler Sportec M7 RR | Nowa opona Supersport

Opona dla tych, którzy preferują sportowy styl jazdy

Opona dla tych, którzy preferują sportowy styl jazdy (Fot. Metzeler)

Najnowsza opona Metzeler Sportec M7 RR została opracowana dzięki doświadczeniom zdobytym podczas wyścigów drogowych takich jak Tourist Trophy.

Nowa opona Sportec M7 RR firmy Metzeler ma zdaniem producenta zapewnić najwyższy poziom jazdy oraz bezpieczeństwa, nawet w trudnych sytuacjach spotykanych na drodze, takich jak deszcz czy szorstki i brudny asfalt.

M7 RR jest następcą Sportec M5 Interact. Opona cechuje się nowymi profilami, zastosowaniem innowacyjnych materiałów w konstrukcji, nowymi mieszankami i całkowicie nowym wzorem bieżnika.

Główne atuty nowej opony Sportec M7 RR to sportowy charakter jazdy, doskonałe zachowanie na mokrej nawierzchni i duże przebiegi, zwiększone o 20% w porównaniu do swojej poprzedniczki.

Metzeler używa nazwy Sportec do swoich produktów przeznaczonych do szybkiej jazdy. M7 to kontynuacja dotychczasowej numeracji poprzedników M1, M3 i M5. RR to skrót od Road Racing. Sportec M7 RR jest najbardziej sportową oponą z gamy produktów Metzeler. Przy jej projektowaniu korzystano z doświadczeń w wyścigach drogowych. Podobnych ekstremalnych sytuacji motocyklista może doświadczyć każdego dnia.

Najnowsza opona Metzeler korzysta z doświadczania i know-how zdobytego dzięki udziałowi w najbardziej prestiżowych wyścigach drogowych, takich jak Isle of Man Tourist Trophy, North West 200, Southern 100, Metzeler Ulster Grand Prix oraz Macau Motorcycle Grand Prix. Zawodnicy jadący na oponach tej marki odnieśli w minionym roku 10 zwycięstw i 17 razy stawali na podium.

Opona Sportec M7 RR została zaprojektowana dla motocyklistów, którzy preferują sportowy styl jazdy, lecz korzystają z motocykla w każdej sytuacji - zarówno na co dzień w mieście, jak i na wycieczki weekendowe.

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Zobacz także
  • Akumulator bezobsługowy Poradnik: jak kupić akumulator do motocykla?
  • Modeka Ventura GT Test długodystansowy: Modeka Ventura GT
Skomentuj:
Metzeler Sportec M7 RR | Nowa opona Supersport
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy