Kalendarz imprez motocyklowych 2019 - Zloty motocyklowe

Zdjęcie numer 1 w galerii - Kalendarz imprez motocyklowych 2019 - Zloty motocyklowe

fot. Lech Potyński

Zlot Ducati w Misano
 • Zdjęcie numer 1 w galerii Kalendarz imprez motocyklowych 2019 - Zloty motocyklowe
Komentarze (46)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Jacek

  Oceniono 36 razy 6

  Byłem raz na takim" zlocie " w Lubiążu, powiem tylko jedno - zgraja pijanych uciekinierów z domu od rodziny, żony, dzieci.... Jakby ich ze postraku spuscili! Obszczani leżą pod krzakami cały weekend, i tyle z tego ZLOTU zapamieta jeden z drugim.

 • Gość: Kamis

  Oceniono 3 razy 3

  A w zach-pom nie dość że tak mało zlotów to organizują w tym samym czasie . Brawo

 • Gość: uho

  Oceniono 3 razy 3

  W sobotę we Wrocławiu odbędzie się 4. edycja MOTORóżowych. Za sprawy organizacyjne odpowiada zespół zgranych motocyklistek z Fundacji Moto Dolls, a spotkanie rozpocznie się na placu pod Katedrą Sw. Marii Magdaleny, ul. Szewska o godzinie 12:00.

  - Idea MOTORóżowych powstała, by edukować kobiety w zakresie profilaktyki raka piersi w sposób ciekawy oraz przystępny. Organizatorzy chcą przekonywać, że rak piersi to nie wyrok, a szybko wykryty może zostać całkowicie wyleczony. Już od 4 lat kobiety – motocyklistki w różowych kamizelkach, z dużym wsparciem mężczyzn są symbolem profilaktyki w walce z rakiem piersi.

 • urszula1235678

  Oceniono 3 razy 3

  Kochani zapraszamy Was serdecznie na rozpoczęcie sezonu motocyklowego wraz z Grupą "Rysie Sejny". Termin: 1-3 maja 2015r. Lokalizacja: Sejny, woj. Podlaskie. Zbiórka o godzinie 11:00 na placu pod Kościołem NNMP w Sejnach, Msza Św., poświecenie motocykli, parada ulicami miasta, przejazd na teren imprezy. Trzy dni wspaniałej imprezy, fantastyczni ludzie, świetna atmosfera. Możliwość rezerwacji noclegu. Kontakt: Czester 503394423, Adam 508 416 062.

 • Gość: Daniel

  Oceniono 2 razy 2

  Najlepszy zlot w Polsce! ,VI Moto-Camping Brobikers, Ciche koło Brodnicy. 24-26.08.2018. organizowany przez stowarzyszenie BSM Brobikers. Żadna impreza masowa nie umywa się do: Moto-Campingu tam są takie atrakcje jak: parada motocykli, hamownie, konkursy (świetne nagrody) wystawy sklepów oferujące duże zniżki, muzyka, jedzenie i wiele innych: Ceny bardzo niskie! nie jak na innych zlotach tego typu! Gorąco polecam miłośników motocykli i ATV. Impreza na prawdę nie powtarzalna.

 • Karol Janik

  Oceniono 2 razy 2

  Zapraszamy wszystkich fanów motocykli, pojazdów sportowych, zabytkowych i tuningowych Wieruszowa 15-17 Maj. Na terenie zlotu pojazdy zabytkowe, prezentacje pojazdów, konkursy.Jako laureaci HIT ROKU 2014 na najlepszą imprezę, gwarantujemy przyjazną atmosferę i doskonałą zabawę. W cenie biletu pole namiotowe, dwa posiłki, możliwość brania udziału w konkursach. Na terenie zlotu gastronomia i podstawowy socjal. Jak było w zeszłym roku możesz sprawdzić wpisując na YouTube "MEGA SPOT 2014" Zaczynamy w piątek od 16 bawimy się do niedzieli.

 • Gość: Patronint

  Oceniono 1 raz 1

  Kochani, zapraszamy na odsłonięcie i poświęcenie pierwszego w Polsce obrazu Madonny della Creta - patronki motocyklistów (mało kto wie że to Madonna, nie Krzysztof:)). Msza św. odbędzie się w Tuszynie Lesie (koło Łodzi) 01lipca o godz.12.00 - po mszy poświęcenie waszych jednośladów. Patronatem jest Tygodnik Katolicki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX