Motocyklowe trasy | Dolny Śląsk i Opolszczyzna

Marek Harasimiuk
13.04.2016 08:09
A A A
Kamieniołom w Strzelinie (nieczynna część)

Kamieniołom w Strzelinie (nieczynna część) (Fot. autor, Lech Potyński)

Dobrym powodem do zwiedzenia jakiejś okolicy jest czasem "miejscówka" - przyjazna baza wypadowa. "Brodziakówka" niedaleko Brzegu idealnie się na nią nadaje, a atrakcji do obejrzenia w pobliżu nie braknie. Zwiedzanie graniczących ze sobą rejonów Śląska Opolskiego i Dolnego zaczynamy z Brzeziny pod Brzegiem. Mieści się tutaj klimatyczne noclegowisko "Brodziakówka", którego właścicielem jest wielce zasłużony dla weterańskich (i nie tylko) motocykli Rysiek Brodziak, mieści się w Brzezinie pod Brzegiem (na Opolszczyźnie!). Prezes (Oldtimer Club Polska) wie, czego trzeba motocyklistom, więc przed drogą można liczyć na solidne śniadanie.
Zobacz zdj�cia (7)

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Komentarze (7)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: klm

  Oceniono 10 razy 10

  "Jej głębokość dochodzi do 120 m, więc cierpiący na agorafobię niech się lepiej trzymają z daleka od krawędzi." - proponuję nie używać słów, których znaczenia się nie rozumie...

 • Gość: Tom

  Oceniono 2 razy 2

  Zdjęcia są akurat słabo dopasowane.

 • Gość: basia

  Oceniono 2 razy 2

  To nie jest Rynek w Strzelinie, Kopice nie są koło Gródka, ale koło Grodkowa. Kto pisał ten artykuł? Już dawni nie czytałam u Was tekstu z taką masą merytorycznych błędów.

 • Gość: majdara

  Oceniono 2 razy 2

  ale to nie jest zamek w Brzegu!!!

 • Dominik Jarych

  Oceniono 1 raz 1

  Dawno nie widziałem takiego artykułu padaczki. Jak można było spłodzić takie coś?

 • Gość: Ojtek

  0

  Nie wiem kiedy robiono zdjęcie kamieniołomu w Strzelinie ale dosyć dawno. Z drugiej strony namawianie do nielegalnego wejścia na teren CZYNNEGO kamieniołomu to duże przegięcie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX