Motocyklowe trasy | Dolny Śląsk i Opolszczyzna

Marek Harasimiuk
13.04.2016 08:09
A A A
Kamieniołom w Strzelinie (nieczynna część)

Kamieniołom w Strzelinie (nieczynna część) (Fot. autor, Lech Potyński)

Dobrym powodem do zwiedzenia jakiejś okolicy jest czasem "miejscówka" - przyjazna baza wypadowa. "Brodziakówka" niedaleko Brzegu idealnie się na nią nadaje, a atrakcji do obejrzenia w pobliżu nie braknie. Zwiedzanie graniczących ze sobą rejonów Śląska Opolskiego i Dolnego zaczynamy z Brzeziny pod Brzegiem. Mieści się tutaj klimatyczne noclegowisko "Brodziakówka", którego właścicielem jest wielce zasłużony dla weterańskich (i nie tylko) motocykli Rysiek Brodziak, mieści się w Brzezinie pod Brzegiem (na Opolszczyźnie!). Prezes (Oldtimer Club Polska) wie, czego trzeba motocyklistom, więc przed drogą można liczyć na solidne śniadanie.
Zobacz zdjęcia (7)

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Komentarze (7)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: klm

  Oceniono 10 razy 10

  "Jej głębokość dochodzi do 120 m, więc cierpiący na agorafobię niech się lepiej trzymają z daleka od krawędzi." - proponuję nie używać słów, których znaczenia się nie rozumie...

 • Gość: Tom

  Oceniono 2 razy 2

  Zdjęcia są akurat słabo dopasowane.

 • Gość: basia

  Oceniono 2 razy 2

  To nie jest Rynek w Strzelinie, Kopice nie są koło Gródka, ale koło Grodkowa. Kto pisał ten artykuł? Już dawni nie czytałam u Was tekstu z taką masą merytorycznych błędów.

 • Gość: majdara

  Oceniono 2 razy 2

  ale to nie jest zamek w Brzegu!!!

 • Dominik Jarych

  Oceniono 1 raz 1

  Dawno nie widziałem takiego artykułu padaczki. Jak można było spłodzić takie coś?

 • Gość: Ojtek

  0

  Nie wiem kiedy robiono zdjęcie kamieniołomu w Strzelinie ale dosyć dawno. Z drugiej strony namawianie do nielegalnego wejścia na teren CZYNNEGO kamieniołomu to duże przegięcie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX