Najbrzydsze motocykle świata

Ania Jędrasiak
04.09.2016 09:38
A A A
Morbideli V8

Morbideli V8 (Fot. archiwum)

Producenci oraz działy odpowiedzialne za design wypuszczając na rynek nową maszynę chcą by ich motocykl nie tylko był użyteczny, ale także przyciągał wzrok. Czasem jednak projektanci brną w ślepe uliczki tworząc motoryzacyjne koszmary! Przedstawiamy najbrzydsze motocykle jakie kiedykolwiek powstały. Zanim przejdziecie do czytania chcielibyśmy byście wiedzieli iż to zestawienie to nasze subiektywne odczucia. Poza tym nie braliśmy pod uwagę właściwości jezdnych maszyn, tego jakie mają silniki czy hamulce. Skupiliśmy się na doznaniach czysto wizualnych, a te jak niebawem sami zobaczycie, mogą być przytłaczające.
Zobacz zdjęcia (18)

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Komentarze (26)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • freegass

  Oceniono 32 razy 28

  Wybór co najmniej subiektywny. Wydawałoby się, że jako kobieta powinna Pani mieć bardziej wysublimowane poczucie estetyki. Gust godny drwala, nie obrażając drwali.

 • popijajac_piwo

  Oceniono 29 razy 21

  Ania Jędrasiak, poprosimy o zdjęcie i wtedy zaczniemy oceniać brzydotę...

 • Łukasz Hejwosz

  Oceniono 22 razy 20

  Ja osobiście uważam że Honda Valkyria Rune jest jednym z najładniejszych motocykli - dzieło sztuki na kołach i trudno uwierzyć że jest to motocykl seryjny. Coś autor ma nie tak z gustem. Co do BMW R1200 również bym dyskutował jest podobny model z tej serii czyli R1200ST wygląda mniej okazale i to on powinien jak już powinien się znaleźć w rankingu. BMW K1 - na tamte lata wyróżniały się aerodynamiką i należy patrzeć na nie właśnie przez pryzmat tamtych lat. Artykuł chyba zrobiony od niechcenia, ogólnie lipa.

 • fafarafafafa

  Oceniono 20 razy 16

  "Silnik wytwarza moc 320 KM przy 52 000 obr./min i 576.30 Nm przy 2000 obr./min." Aż nie wiem od której strony zacząć się czepiać.

 • grzegozrz

  Oceniono 16 razy 16

  Valkyria Rune jest piekna!
  DN-01 kupilbym sobie kilka lat temu, gdyby mi wystarczylo pieniedzy, bo to fajny skuter! Zamiast tego, kupilem starego intrudera - tez jak skuter, biegow prawie nie trzeba zmieniac... ;)

 • kchc

  Oceniono 16 razy 12

  "Oglądanie jej bowiem może spowodować tylko zostawienie tego koszmarka w garażu!" Co za składnia!

 • jb_krk

  Oceniono 10 razy 10

  Cóż za stek bzdur...

 • kchc

  Oceniono 11 razy 9

  "Kiedyś Duke był jednak motocyklem, który raczej nie przyciągał spojrzeń. Być może nie jest on takim koszmarem stylistycznym jak większość maszyn w naszym zestawieniu jednak w porównaniu ze starszymi (nowszymi) braćmi wypada zdecydowanie słabo, co spowodowało, że zdecydowaliśmy się umieścić go w niniejszym materiale."
  Pani Aniu, należy się zdecydować, w którym czasie piszemy. A u Pani na zmianę: przeszły, teraźniejszy, przeszły.

 • kchc

  Oceniono 7 razy 7

  Pani Aniu Jędrasiak! Interpunkcja!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX