Ducati Multistrada 1100

Fot. Ducati

Tej maszyny nie mogło zabraknąć w tym zestawieniu. Niektórzy porównują ją do zmokłego kota inni stwierdzają, że jest po prostu brzydka jak noc. Najgorsze jest to, że za jej projekt odpowiadał Pierre Terblanche, który stworzył takie motocykle jak: Ducati MH900e, Ducati 749/999, linię Ducati SportClassic i wiele innych maszyn. My pamiętamy go jednak, aż za dobrze, właśnie za tę wpadkę. Producent ratował się stwierdzeniem, że ten projekt wyprzedzał swoje czasy... No cóż czasy się zmieniły, a stara Multistrada nadal jest koszmarna.

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Komentarze (28)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • freegass

  Oceniono 37 razy 33

  Wybór co najmniej subiektywny. Wydawałoby się, że jako kobieta powinna Pani mieć bardziej wysublimowane poczucie estetyki. Gust godny drwala, nie obrażając drwali.

 • Łukasz Hejwosz

  Oceniono 27 razy 25

  Ja osobiście uważam że Honda Valkyria Rune jest jednym z najładniejszych motocykli - dzieło sztuki na kołach i trudno uwierzyć że jest to motocykl seryjny. Coś autor ma nie tak z gustem. Co do BMW R1200 również bym dyskutował jest podobny model z tej serii czyli R1200ST wygląda mniej okazale i to on powinien jak już powinien się znaleźć w rankingu. BMW K1 - na tamte lata wyróżniały się aerodynamiką i należy patrzeć na nie właśnie przez pryzmat tamtych lat. Artykuł chyba zrobiony od niechcenia, ogólnie lipa.

 • popijajac_piwo

  Oceniono 32 razy 24

  Ania Jędrasiak, poprosimy o zdjęcie i wtedy zaczniemy oceniać brzydotę...

 • fafarafafafa

  Oceniono 22 razy 18

  "Silnik wytwarza moc 320 KM przy 52 000 obr./min i 576.30 Nm przy 2000 obr./min." Aż nie wiem od której strony zacząć się czepiać.

 • grzegozrz

  Oceniono 16 razy 16

  Valkyria Rune jest piekna!
  DN-01 kupilbym sobie kilka lat temu, gdyby mi wystarczylo pieniedzy, bo to fajny skuter! Zamiast tego, kupilem starego intrudera - tez jak skuter, biegow prawie nie trzeba zmieniac... ;)

 • kchc

  Oceniono 18 razy 14

  "Oglądanie jej bowiem może spowodować tylko zostawienie tego koszmarka w garażu!" Co za składnia!

 • jb_krk

  Oceniono 12 razy 12

  Cóż za stek bzdur...

 • ziomek30

  Oceniono 9 razy 9

  Nie wiem kto pisze te brednie ale Y2K jest tak długi bo ma wielką turbinę gazową przez całą długość i fizycznie nie da rady zrobić go krótszego .

 • kchc

  Oceniono 11 razy 9

  "Kiedyś Duke był jednak motocyklem, który raczej nie przyciągał spojrzeń. Być może nie jest on takim koszmarem stylistycznym jak większość maszyn w naszym zestawieniu jednak w porównaniu ze starszymi (nowszymi) braćmi wypada zdecydowanie słabo, co spowodowało, że zdecydowaliśmy się umieścić go w niniejszym materiale."
  Pani Aniu, należy się zdecydować, w którym czasie piszemy. A u Pani na zmianę: przeszły, teraźniejszy, przeszły.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX