Suzuki Inazuma F

Fot. Suzuki

Jest to najnowszy motocykl w naszym zestawieniu. Mała Inazuma kiedy pozostawała nakedem była znośna. Jej wersja z owiewkami jest już straszna. Ten motocykl mógł powstać dziesięć lat temu, a nie teraz. Zauważcie, że trendy w motoryzacji zmieniają się. Za nimi podąża wygląd motocykli. Inazuma F zatrzymała się jednak w poprzednim stuleciu i zdecydowanie odstaje od tego, co teraz  proponują inni producenci. Suzuki reklamuje tę maszynę jako motocykl uniwersalny. Oczywiście Inazuma F będzie się doskonale sprawdzać w mieście i poza nim jednak pod warunkiem, że nie będziecie na nią patrzeć. Oglądanie jej bowiem może spowodować tylko zostawienie tego koszmarka w garażu!

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Komentarze (28)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • freegass

  Oceniono 37 razy 33

  Wybór co najmniej subiektywny. Wydawałoby się, że jako kobieta powinna Pani mieć bardziej wysublimowane poczucie estetyki. Gust godny drwala, nie obrażając drwali.

 • Łukasz Hejwosz

  Oceniono 27 razy 25

  Ja osobiście uważam że Honda Valkyria Rune jest jednym z najładniejszych motocykli - dzieło sztuki na kołach i trudno uwierzyć że jest to motocykl seryjny. Coś autor ma nie tak z gustem. Co do BMW R1200 również bym dyskutował jest podobny model z tej serii czyli R1200ST wygląda mniej okazale i to on powinien jak już powinien się znaleźć w rankingu. BMW K1 - na tamte lata wyróżniały się aerodynamiką i należy patrzeć na nie właśnie przez pryzmat tamtych lat. Artykuł chyba zrobiony od niechcenia, ogólnie lipa.

 • popijajac_piwo

  Oceniono 32 razy 24

  Ania Jędrasiak, poprosimy o zdjęcie i wtedy zaczniemy oceniać brzydotę...

 • fafarafafafa

  Oceniono 22 razy 18

  "Silnik wytwarza moc 320 KM przy 52 000 obr./min i 576.30 Nm przy 2000 obr./min." Aż nie wiem od której strony zacząć się czepiać.

 • grzegozrz

  Oceniono 16 razy 16

  Valkyria Rune jest piekna!
  DN-01 kupilbym sobie kilka lat temu, gdyby mi wystarczylo pieniedzy, bo to fajny skuter! Zamiast tego, kupilem starego intrudera - tez jak skuter, biegow prawie nie trzeba zmieniac... ;)

 • kchc

  Oceniono 18 razy 14

  "Oglądanie jej bowiem może spowodować tylko zostawienie tego koszmarka w garażu!" Co za składnia!

 • jb_krk

  Oceniono 12 razy 12

  Cóż za stek bzdur...

 • ziomek30

  Oceniono 9 razy 9

  Nie wiem kto pisze te brednie ale Y2K jest tak długi bo ma wielką turbinę gazową przez całą długość i fizycznie nie da rady zrobić go krótszego .

 • kchc

  Oceniono 11 razy 9

  "Kiedyś Duke był jednak motocyklem, który raczej nie przyciągał spojrzeń. Być może nie jest on takim koszmarem stylistycznym jak większość maszyn w naszym zestawieniu jednak w porównaniu ze starszymi (nowszymi) braćmi wypada zdecydowanie słabo, co spowodowało, że zdecydowaliśmy się umieścić go w niniejszym materiale."
  Pani Aniu, należy się zdecydować, w którym czasie piszemy. A u Pani na zmianę: przeszły, teraźniejszy, przeszły.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX