5 akcesoriów dla motocyklisty

Przegląd kilku gadżetów, które przydadzą się każdemu motocykliście
1

Pomoc w drażliwej kwestii

VYPE ePeni

Nie zachęcamy was do żadnych uzależnień (chyba, że od motocykla), jednak jeśli lubicie puścić dymka, to pewnie nieraz spotkaliście się z przytykami dotyczącymi waszego zapachu. Jest rozwiązanie tego problemu: E - papieros VYPE ePen. Jego konstrukcja pozwala na błyskawiczną wymianę wkładów bez ryzyka rozlania płynu. Możemy kontrolować ilość pary, jaką generuje urządzenie. Produkt tylko dla pełnoletnich! Dostępny w sieci sklepów Relay, Inmedio oraz 1?minute a także na www.vype.pl (tam także więcej informacji).

Cena:

99 zł (zestaw)

24,90 zł (zestaw kapsułek)

19 zł (eLiquid)

2

Awaryjne ładowanie

Shidoi

We współczesnych motocyklach rozładowany akumulator równa się ?uziemienie? maszyny. Aby ograniczyć ryzyko takiej sytuacji, firma Shido wprowadziła do oferty powerbanki. Zasada działania jest prosta. Podłączamy urządzenie jak kable rozruchowe i odpalamy motocykl, quada, samochód czy jakiekolwiek pojazd. Zestaw jest mały i lekki (poniżej 1 kg), a w dodatku naładuje także laptopa czy telefon. Więcej informacji: www.motoakcesoria.com.

Cena: 399 zł

3

Złota kolekcja

Casio G-Shock Mudmaster to zegarek, któremu błoto, piasek czy pyłki nie mają szans zaszkodzić dzięki podwójnym uszczelkom koronki i każdego przycisku. gulfmaster informuje o każdej anomalii atmosferycznej, która na wodzie może się stać zagrożeniem. gravimaster - dla miłośników przestworzy - dzięki koncepcji Triple G Resist wytrzymuje przeciążenia, którym poddawani są piloci myśliwców. Zegarki mają barometr, termometr, kompas, stoper, timer, pięć alarmów, solar i są wodoszczelne do 200 m. W wersji ze złotymi elementami ich charakter jest jeszcze spotęgowany. Inne informacje: www.casio-polska.pl.

Cena: od ok. 3000-4000 zł (w zależności od modelu)

4

McGyver w kieszeni

Husqvarnai

Bez względu na to, czy znaleźliście się w trudnej sytuacji na motocyklu czy w ?cywilu?, szwajcarski scyzoryk zawsze się przyda. Prezentowany model nie dość, że dobrze wygląda, to jeszcze ma wiele zastosowań. Nożyczki, nożyki, śrubokręty, kombinerki czy otwieracze do puszek i butelek z pewnością uratują Cię w każdej sytuacji. Przy tym zestaw nie zajmuje dużo miejsca. Więcej informacji: www.husqvarna-motorcycles.com.

Cena: 236 zł

5

Maximiseri 3800i

Teraz w promocji!

Ładowarka Maximiser 3800 obsługuje wszystkie rodzaje akumulatorów 12V, także typu GEL i MF, o pojemności do 120 Ah. Można ją stosować także do akumulatorów samochodowych, wózków elektrycznych, łodzi i maszyn rolniczych. Wyświetlacz dostarcza takich informacji, jak poziom napięcia, natężenie ładowania, aktualny stan akumulatora oraz status ładowania. Zaawansowana technologia pozwala na podłączenie akumulatora do ładowarki i pozostawienie nawet na kilka miesięcy. Idealne rozwiązanie na zimę. Produkt dostępny w sieci sklepów Inter Motors oraz na www.intermotors.pl, infolinia: 801 88 20 88.

Cena: 239 zł (dotychczas 289 zł)

Komentarze (4)
5 akcesoriów dla motocyklisty
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: PK

    Oceniono 2 razy 2

    Ładowarki rozumiem, g-shock'a czy scyzoryk ostatecznie też, ale e-papieros? poważnie?

  • Gość: jacnox

    Oceniono 1 raz 1

    Media to coraz to większy szajs...ale poczciwy ŚWIAT MOTOCYKLI... proszę nie tak nisko...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX