Jak tanio ubrać się na motocykl

Piotr Soboń
13.07.2016 16:40
A A A
Jak tanio ubrać się na 125-tkę | Jeansy

Jak tanio ubrać się na 125-tkę | Jeansy (Fot. Sławomir Kamiński)

Wydatki są nieodłącznym elementem każdego hobby. Jak w wielu przypadkach, również i na motocykl można wydać krocie. Jeśli jednak chcecie zacząć przygodę z jednośladem a nie macie zbyt dużego budżetu, podpowiemy jak to zrobić. Zacznę od ubioru.
Zobacz zdjęcia (6)

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Komentarze (3)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: PK

  Oceniono 1 raz 1

  Kask - element na którym nie ma co oszczędzać. Oczywiście spełnienie wymaganej normy to wszelkie minimum, ale w ramach możliwości warto kupić jak najlepszy. Trzymał bym się raczej uznanych marek.
  Rękawice - oczywiście muszą mieć przynajmniej ochraniacze kostek, ale dobrze by było, żeby miały też jakiś rodzaj ochrony na wewnętrznej części dłoni.
  Kurtka i spodnie - trzeba pamiętać, że odzież motocyklowa oprócz tego, że jest wyposażona w ochraniacze, jest też wykonana z materiałów odpornych na ścieranie. Dla tego samo zastosowanie ochraniaczy do zwykłych jeansów czy kurtki to półśrodek i wg mnie na dłuższą metę słabe rozwiązanie.
  Buty - usztywniona podeszwa, palce czy pięty to nie jest kwestia wygody (zwłaszcza jeśli chodzi o zmianę biegów, to dużo łatwiej jest w zwykłych bytach). Buty, jak i reszta odzieży motocyklowej, powinny zapewniać ochronę dla stopy i stawu skokowego. Dla tego powinny mieć wymienione już usztywnienia, powinny też sięgać co najmniej nad kostkę i dobrze by było, żeby ona też miała jakiś ochraniacz.

 • Gość: fikk

  0

  Tytuł brzmi przynajmniej groźnie... Tanio na motocykl? Wolałbym raczej przeczytać "jak BEZPIECZNIE ubrać się na motocykl".

 • Gość: unikat.warszawa

  Oceniono 2 razy 0

  zanim będziecie wybierać kask i rękawice to może wcześniej stylowy, unikatowy, niepowtarzalny motocykl o poj. 125 cm3? Zobaczcie na te maszyny www.wawa125.pl

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX