Tajna sztuka - Wybór kasku motocyklowego

Tobiasz Kukieła
19.09.2017 13:30
A A A
Wybór kasku motocyklowego

Wybór kasku motocyklowego (Tobiasz Kukieła)

 • Przykazanie pierwsze - Bądź świadomy!
 • Przykazanie drugie - wybór odpowiedniego rozmiaru
 • Przykazanie trzecie - za duży, za mały! Musi być idealny
 • Przykazanie czwarte - kask musi się rozbić
Stoicie przed zadaniem zakupu kasku motocyklowego i nie do końca jesteście przekonani, który wybrać model i typ? Wybór kasku motocyklowego to bardzo trudna sztuka! W tym artykule postaramy się Wam przybliżyć jak wybrać kask, aby nie wyrzucić pieniędzy w błoto.
Zobacz zdjęcia (4)

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Komentarze (2)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: PeterQ

  0

  Cytuję: "Sami wiecie co kurierzy wyprawiają z paczkami! Kolejnym argumentem przemawiającym za kupowaniem w sklepach stacjonarnych jest możliwość przymierzenia."

  Ja mam nieco inną teorię. Najlepiej pojechać do sklepu stacjonarnego, przymierzyć w sklepie, a jeśli kask pasuje zamówić go przez internet do domu. Czemu? Mamy możliwość zwrotu w ciągu 14 dni, jeśli jednak jest coś nie tak... Zdarza się, że w sklepie pod wpływem emocji kask wydaje się dobry, a w domu na spokojnie okazuje się, że po pewnym czasie zaczyna cisnąć punktowo i nie ma szansy na to, że się wybije.

  Po drugie z tymi kurierami to źle mówisz. Przecież do sklepu stacjonarnego też kaski jakoś docierają, co nie? I ja myślę, że również do stacjonarek kurierzy dostarczają kaski ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX