Żużlowcy Ekstraligi o swoim dzieciństwie! (Wideo)

PGE Ekstraliga

PGE Ekstraliga (Materiały Prasowe)

Gumisie, Piotruś Pan, Smerfy, a może Wilk i Zając? Dziś Dzień Dziecka, a z tej okazji przygotowaliśmy specjalny materiał wideo.

Gumisie, Piotruś Pan, Smerfy, a może Wilk i Zając? Żużlowcy z PGE Ekstraligi wspominają swoje dzieciństwo i dzielą się z kibicami zdjęciami, które przeniosą nas do czasów, gdy mieli kilka lub kilkanaście lat. Zobaczcie, jak to było kiedyś, powspominajcie z nimi własne dzieciństwo.

Piotr Pawlicki nie mógł wybrać innej bajki do skojarzeń ze swoim dzieciństwem jak słynny Piotruś Pan. Artem Laguta od razu wskazał na Wilka i Zająca, Grzegorz Zengota również posiada ulubioną bajkę. To Gumisie. Krzysztof Buczkowski wybrał Smerfy. Zresztą zobaczcie sami na poniższym filmie.

 

Dołączamy się do życzeń Ekstraligi Żużlowej i z okazji Dnia Dziecka życzymy wszystkim dzieciom, tym dużym i małym, uwielbiającym żużel i kochającym żużel – WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Zobacz także
  • Historia hamowania Historia hamowania
  • Skuter 125 na gumie TOP 10 | Czego nie robić podczas jazdy na 125-tce
  • Zwrotność. W Suzuki GSX-R 600 z 2011 r. kąt pochylenia główki ramy (i osi kierownicy) A1 wynosi 66o, a wyprzedzenie osi kierownicy B1 sięga 97 mm. Taka geometria sprzyja skręcaniu. Bohater drugiego planu. Podwozie - jak to działa?
Skomentuj:
Żużlowcy Ekstraligi o swoim dzieciństwie! (Wideo)
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane