Bling Bling Garage - jedyne takie motocyklowe studio detailingowe!

BBG

BBG (Informacja Prasowa)

Na motocyklowej mapie Warszawy pojawił się nowy punkt - prawdopodobnie pierwsze w Polsce studio detailingu specjalizujące się w jednośladach. Już w wakacje pasjonaci motocykli będą mogli tu oddać swoje maszyny do pradziwego motocyklowego SPA.

Ekipa ze studia Bling Bling Garage to przede wszystkim doświadczeni motocykliści, traktujący temat detailingu motocykli profesjonalnie, a jednocześnie z fantazją i pasją. Bling Bling Garage jest miejscem, w którym jednoślady poddawane są starannej i indywidualnej pielęgnacji odpowiednio dobranej do rodzaju motocykla - studio specjalizuje się w detailingu motocykli sportowych, szosowych, cruiserów a nawet crossów. Profesjonalne podejście do sprawy, wspomagane stosowaniem najlepszej chemii motocyklowej, pasja i doświadczenie, to składowe na których opiera się filozofia studia. Motocykliści będą mogli skorzystać z kilku różnych pakietów detailingowych i z usługi door-to-door.

Podstawowym założeniem studia Bling Bling Garage jest połączenie długoletniej przygody związanej ze sportami motocyklowymi z pracą, która daje staysfakcję i pozwala rozwijać pasje i zajawki, z których sie nie wyrasta. Bling Bling Garage to także Przyjaciele, Familia i Motocykliści Tacy jak Ty. Zapraszamy! Więcej na www.blingblinggarage.pl!

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Zobacz także
  • Junak M-07 'Przejściówka' JUNAK M-07 (Przejściówka) 1959 rok| Jak biały kruk, choć czerwony
  • Ducati 916 Ducati 916 | Opinie Świata Motocykli
  • Kawasaki Z 650 Kawasaki Z 650| Miejski Zawadiaka
Skomentuj:
Bling Bling Garage - jedyne takie motocyklowe studio detailingowe!
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy