Motory Kultury Polskiej vol.1

Motory Kultury Polskiej vol.1

Motory Kultury Polskiej vol.1 (Informacja prasowa)

Zlot motocyklistów, aukcja obrazów, pokaz filmu i koncerty- brzmi dobrze, prawda!

 Muzeum Wojska Polskiego oraz Fundacja Talentów Moc organizują imprezę w słusznej sprawie. Tego dnia miłośnicy motoryzacji, motocykliści ich rodziny będą mieli niepowtarzalną okazję uczestniczenia w evencie, którego głównym założenie jest integracja środowiska i niepełnosprawnych motocyklistów.

 To dzięki wspólnej pasji, 2 października będziemy mogli ponad wszystkimi podziałami, zbudować wspólne mosty, uczyć się tolerancji i tak ważnej w dzisiejszych czasach empatii. Jak wiadomo w Polsce temat niepełnosprawności jest tematem tabu, choć zmienia się to z roku na rok to w połączeniu z motocyklami niestety tworzy mieszankę wybuchową.

 To wydarzenie dedykowane jest pasjonatom, którym własne niepełnosprawności nigdy nie odebrały siły i tak ważnej dla nich miłości do jednośladów. Co więcej, kilku z nich to bohaterowie filmu „ To nie koniec drogi” w reżyserii Jarosława Frankowskiego vel Franka, którego przedpremierowy pokaz będzie miał miejsce właśnie tego dnia.

 Całość imprezy uświetni występ wenezuelskiej piosenkarki Beatriz Blanco, która z całą pewnością swoim barwnym głosem skradnie serca uczestników. Nie zabraknie również rockowego brzmienia w wykonaniu młodej piosenkarki Kamili Kostki.

 Dodatkowo Muzeum Wojska Polskiego szykuje niespodziankę, zaprezentuje m.in. model SPYDER CAN-AM oraz kilka innych perełek motoryzacji wojskowej. Dla tych, którzy będą chcieli zasilić konto fundacji, będzie możliwość licytacji unikatowych obrazów autorstwa Agaty Di Masternak

 Reasumując: blask haleyów, dźwięk pracujących maszyn, dobra muzyka, ludzie z pasją, słuszny cel i wspólna miłość- tego z całą pewnością możecie się spodziewać na imprezie Motory Kultury Polskiej vol.1.

 Zapraszamy serdecznie, liczba miejsc ograniczona. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie Fundacji Talentów Moc www.talentowmoc.pl

 Popieramy takie wydarzenia!

 

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Zobacz także
  • Babski test Honda CB1000R 2018 (badgirl) Babski test Hondy CB1000R 2018
  • BMW R 80 GS BMW serii GS (cz. 1) | Opinia Świata Motocykli
  • Mistrzostwa S?wiata SuperEnduro wizualizacja toru Mistrzostwa Świata SuperEnduro - wiemy jak wygląda nitka toru!
Skomentuj:
Motory Kultury Polskiej vol.1
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy