Motocykliści dla WOŚP. Kalendarz HARLEY-DAVIDSON z autografem Billa Davidsona do licytacji

10.01.2017 13:13
Kalendarz HARLEY DAVIDSON GDAŃSK 2017 dla WOŚP

Kalendarz HARLEY DAVIDSON GDAŃSK 2017 dla WOŚP (materiał prasowy)

Wielki finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za chwilę. Jak co roku, ta jedna z największych akcji, niosących za sobą pomoc, odbija się szerokim echem wśród tysięcy osób. Również motocykliści postanowili wesprzeć Fundację Jurka Owsiaka, przekazując kalendarz ,,HARLEY-DAVIDSON GDAŃSK 2017'' z autografem samego Billa Davidsona, wnuka jednego z założycieli marki.

 Na dwunastu kartach przekazanego kalendarza, znajdują się zdjęcia zcustomizowanych motocykli Harley-Davidson. Ciekawostką jest fakt, że do sprzedaży trafiło jedynie około stu egzemplarzy, a kupić je można jedynie w salonie Harley-Davidson Gdańsk lub za pośrednictwem sklepu internetowego. Kalendarz okazał się doskonałym strzałem w dziesiątkę i nie uszedł uwadze centrali firmy. Swój podpis na kilku sztukach złożył sam Bill Davidson, wnuk jednego z założycieli marki. Jeden taki egzemplarz już trafił na orkiestrowe aukcje na portalu Allegro.pl (http://aukcje.wosp.org.pl/harley-davidson-kalendarz-2017-z-autografami-i3934939), z kolei pozostałe trzy sztuki będzie można licytować 15 stycznia podczas Wielkiego Finału w Gdańsku.
Ten kalendarz to niewątpliwy unikat dla miłośników amerykańskiej legendy. Jego wartość podkreśla również, jedyna okazja na posiadanie pamiątki z autografem Pana Davidsona.

,, Tych 12 wyjątkowych zdjęć będzie poprawiało nastrój wszystkim, którzy zdecydują się na zakup naszego kalendarza. Każdy z fotografowanych motocykli został zbudowany w Gdańsku. W tle znajdziecie charakterystyczne dla trójmiasta plenery i od razu zatęsknicie za letnim sezonem nad zatoką! W Harley-Davidson Gdańsk staramy się, gdy tylko możemy, zrobić też coś pozytywnego dla innych, bo to napędza nas samych i daje duży zastrzyk energii do dalszego działania. Dlatego dołączyliśmy z naszym kalendarzem do 25 Finału Wielkiej Orkiestry i cieszymy się, że możemy tak pomóc. Całość przygotowywaliśmy przez ponad 11 miesięcy. Dzięki temu na grudniowym zdjęciu możecie zobaczyć w tle Gdańską choinkę!” – Filip Kozioł H-DG

Kalendarzowe fotografie wykonał Piotra Mielewczyk z Fotilo.
Kalendarz można nabyć w salonie Harley-Davidson Gdańsk na Miałkim Szlaku w Gdańsku lub za pośrednictwem strony www.sklep.harley-davidson-gdańsk.pl

Warto też zobaczyć krótki materiał video o powstawaniu kalendarza, jak i historii tworzenia customów. Film jest dostępny na profilach Harley-Davidson Gdańsk:

 

Facbook: @HDGdansk
https://www.facebook.com/pg/HDGdansk/videos/

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Skomentuj:
Motocykliści dla WOŚP. Kalendarz HARLEY-DAVIDSON z autografem Billa Davidsona do licytacji
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy