Motocykliści dla WOŚP. Kalendarz HARLEY-DAVIDSON z autografem Billa Davidsona do licytacji

Kalendarz HARLEY DAVIDSON GDAŃSK 2017 dla WOŚP

Kalendarz HARLEY DAVIDSON GDAŃSK 2017 dla WOŚP (materiał prasowy)

Wielki finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za chwilę. Jak co roku, ta jedna z największych akcji, niosących za sobą pomoc, odbija się szerokim echem wśród tysięcy osób. Również motocykliści postanowili wesprzeć Fundację Jurka Owsiaka, przekazując kalendarz ,,HARLEY-DAVIDSON GDAŃSK 2017'' z autografem samego Billa Davidsona, wnuka jednego z założycieli marki.

 Na dwunastu kartach przekazanego kalendarza, znajdują się zdjęcia zcustomizowanych motocykli Harley-Davidson. Ciekawostką jest fakt, że do sprzedaży trafiło jedynie około stu egzemplarzy, a kupić je można jedynie w salonie Harley-Davidson Gdańsk lub za pośrednictwem sklepu internetowego. Kalendarz okazał się doskonałym strzałem w dziesiątkę i nie uszedł uwadze centrali firmy. Swój podpis na kilku sztukach złożył sam Bill Davidson, wnuk jednego z założycieli marki. Jeden taki egzemplarz już trafił na orkiestrowe aukcje na portalu Allegro.pl (http://aukcje.wosp.org.pl/harley-davidson-kalendarz-2017-z-autografami-i3934939), z kolei pozostałe trzy sztuki będzie można licytować 15 stycznia podczas Wielkiego Finału w Gdańsku.
Ten kalendarz to niewątpliwy unikat dla miłośników amerykańskiej legendy. Jego wartość podkreśla również, jedyna okazja na posiadanie pamiątki z autografem Pana Davidsona.

,, Tych 12 wyjątkowych zdjęć będzie poprawiało nastrój wszystkim, którzy zdecydują się na zakup naszego kalendarza. Każdy z fotografowanych motocykli został zbudowany w Gdańsku. W tle znajdziecie charakterystyczne dla trójmiasta plenery i od razu zatęsknicie za letnim sezonem nad zatoką! W Harley-Davidson Gdańsk staramy się, gdy tylko możemy, zrobić też coś pozytywnego dla innych, bo to napędza nas samych i daje duży zastrzyk energii do dalszego działania. Dlatego dołączyliśmy z naszym kalendarzem do 25 Finału Wielkiej Orkiestry i cieszymy się, że możemy tak pomóc. Całość przygotowywaliśmy przez ponad 11 miesięcy. Dzięki temu na grudniowym zdjęciu możecie zobaczyć w tle Gdańską choinkę!” – Filip Kozioł H-DG

Kalendarzowe fotografie wykonał Piotra Mielewczyk z Fotilo.
Kalendarz można nabyć w salonie Harley-Davidson Gdańsk na Miałkim Szlaku w Gdańsku lub za pośrednictwem strony www.sklep.harley-davidson-gdańsk.pl

Warto też zobaczyć krótki materiał video o powstawaniu kalendarza, jak i historii tworzenia customów. Film jest dostępny na profilach Harley-Davidson Gdańsk:

 

Facbook: @HDGdansk
https://www.facebook.com/pg/HDGdansk/videos/

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Zobacz także
  • Junak M-07 'Przejściówka' JUNAK M-07 (Przejściówka) 1959 rok| Jak biały kruk, choć czerwony
  • Ducati 916 Ducati 916 | Opinie Świata Motocykli
  • Kawasaki Z 650 Kawasaki Z 650| Miejski Zawadiaka
Skomentuj:
Motocykliści dla WOŚP. Kalendarz HARLEY-DAVIDSON z autografem Billa Davidsona do licytacji
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy