Diverse NIGHT of the JUMPs: Mistrzostwa Świata FMX startują już w ten weekend

DNOTJ Krakow 2016

DNOTJ Krakow 2016 (Lukas Nazdraczew)

W najbliższy weekend w Bazylei najlepsi zawodnicy Freestyle Motocrossu zainaugurują nowy sezon Mistrzostw Świata. Na początku lutego odwiedzą Berlin, aby tam powalczyć w dwóch rundach, natomiast następny w kolejności jest Kraków. Za dwa miesiące do TAURON Areny Kraków ponownie zawitają tony ziemi i rampy. Obejrzymy najbardziej szalone ewolucje, wykonywane na wysokości niemal trzeciego piętra.

Przypomnijmy - zeszły sezon zakończyła finałowa runda w Trójmieście. W ERGO ARENIE Gdańsk/Sopot ostatnią batalię zawodników oglądało na żywo niemal 10 tysięcy widzów. Po raz trzeci z rzędu Mistrzem Świata został Maikel Melero. W 2016 Hiszpan wygrał dziesięć z jedenastu rund rozegranych na dwóch kontynentach i został drugim, po Remi Bizouard, zawodnikiem z trzecim tytułem mistrzowskim na koncie.

Tegoroczne rozgrywki rozpocznie runda w Bazylei. Już w najbliższą sobotę przekonamy się, w jakiej dyspozycji są wszyscy startujący zawodnicy i jakie rokowania na swój czwarty tytuł ma Melero. Pewne jest, że zawodnicy, którzy ukończyli ubiegły sezon w czołówce, nie ułatwią mu tego zadania. Wicemistrz Świata 2016 Rob Adelberg ma ogromny apetyt na zwycięstwo w tym sezonie i już zapowiada, że przygotował nowe tricki, które mają mu to umożliwić. Petr Pilat dodał do swojego repertuaru Flair i również ma zamiar powalczyć o wysoką pozycję. Do rozgrywek wracają także zawodnicy, którzy w zeszłym roku nieco pauzowali. Mimo tego David Rinaldo i Libor Podmol mogą realnie zagrozić urzędującemu mistrzowi.

Wszyscy ci zawodnicy zachwycali swoimi ewolucjami widzów, którzy w zeszłym roku wybrali się do TAURON Areny Kraków. Nie inaczej będzie tym razem. Jeśli wierzyć zapowiedziom riderów, 25 marca w stolicy Małopolski pojawi się jeszcze więcej nowych, szalonych ewolucji, które nie pozwolą widzom spokojnie usiedzieć w miejscu.

Dodatkowo Diverse NIGHT of the JUMPs zmieni swoje oblicze - po raz pierwszy w historii wydarzenia zostanie wprowadzona rewolucyjna zmiana. Jaka? O tym będziemy informować już niedługo. Warto jednak zaznaczyć, że dzięki niej emocje będą podwójne!

Bilety do nabycia w salonach EMPiK na terenie całego kraju oraz na EVENTIM.PL: http://bit.ly/2gSf2rn

 A tak w Krakowie było w zeszłym roku:

 

Oficjalna strona Mistrzostw Świata NIGHT of the JUMPs: www.nightofthejumps.com

Oficjalny profil na Facebook’u: http://www.facebook.com/NIGHToftheJUMPs

Oficjalna strona Sponsora DIVERSE Extreme Team www.diverseextremeteam.com, fan page na Facebooku: https://www.facebook.com/DiverseSystem  

Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/377363375946961

 

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Zobacz także
  • Systemy antynurkujące Systemy antynurkujące
  • Ducati Monster na wagę złota | Ducati Monster 1200R DA#15 - Diamond Atelier
  • Honda Neowing - koncepcyjna hybryda Trójkołowiec hondy! Szykuje się nam ekstrawagancka premiera?
Skomentuj:
Diverse NIGHT of the JUMPs: Mistrzostwa Świata FMX startują już w ten weekend
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy