Nowość - Junak 121 FL

Junak 121 FL

Junak 121 FL (Junak)

Junak zaprezentował nową odsłonę motocykla. Model 121 FL wydaje się być niezłą propozycją, dla początkujących adeptów sztuki motocyklowej.

Zmiany w nowym modelu dotyczą przede wszystkim oświetlenia. Standardowe żarówki świateł pozycyjnych, zostały zastąpione technologią Led. Junak posiada również przemodelowany i unowocześniony kokpit. Producent połączył analogowy obrotomierz cyfrowym wyświetlaczem wskazań prędkości, przebiegu oraz poziomu paliwa. LF 121 producent wyposażył w elektroniczny wtrysk Mikuni oraz system CBS

Niska masa oraz system CBS, dla lepszej kontroli motocykla.

Junak 121 FL może pochwalić się także nowym kształtem felg wykonanych ze stopów lekkich. Głównym atutem modelu 121 FL jest niska masa własna, wynosząca zaledwie 115 kg. Dla mniej wprawionych zbawienny okaże się również system CBS, a więc dwa układy tarczowe, działające w kooperacji ze sobą.

Przystępna cena, małe koszty utrzymania i niskie ryzyko nieplanowanego i niekontrolowanego "wyrwania" motocykla, daje nadzieje na fajny sprzęt dla początkujących oraz jeszcze lepszy zamiennik auta w codziennych dojazdach do pracy. 

Aktualna cena motocykla porównywana jest z kosztem zakupu średniej klasy skutera. Motocykl spełnia normy homologacyjne z zakresu wymagań prawa jazdy kat. B i jest już dostępny w salonach Junaka.

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Zobacz także
 • podróż Na tropie Gotów i strusi
 • Yamaha XVS 1300 Midnight Star Yamaha XVS 1300 Midnight Star Trzysta kilo przyjemności
 • Pagoda to niemal nieodłączny element każdej świątyni szintoistycznej. Dookoła Seto
Komentarze (2)
Nowość! Junak 121 FL już w sprzedaży!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • czeski_honza

  Oceniono 2 razy 2

  Jeżdżę Junakiem czwarty sezon. Zgodzę się, że do kultury jazdy trzeba było wymienić klocki hamulcowe na markowe i łańcuch (chiński wyciągał się, jak z gumy), opony z teflobetonu (na ciepłym i suchym OK, na mokrym tragedia). Sprawdzać co jakiś czas nakrętki i śruby. I cieszyć się z jazdy. Wszystko.

 • ogniesteoczy

  Oceniono 3 razy -1

  Junak z chin :)
  poezja.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy