Pierwszy dzień zawodów Red Bull 111 Megawatt! Znamy wyniki!

Tadeusz Błażusiak w akcji

Tadeusz Błażusiak w akcji (RedBull.com)

Kwalifikacje wygrał Jonny Walker, Wade Young na motocyklu Sherco był drugi, a trzecie miejsce zajął Chilijczyk Benjamin Herrera. Najlepszy wynik spośród polskich zawodników uzyskał Emil Juszczak, zajmując 19. lokatę

Już jutro kolejny dzień zmagań i finałowy bieg zawodów. Pamiętajcie trzymać mocno kciuki za wyniki naszych rodaków, których czeka ciężki bój z najlepszymi zawodnikami świata.

Najszybszy dziennikarz zawodów

Red Bull 111 Megawatt to dwudniowe, największe zawody motocyklowe enduro w Europie Środkowo-Wschodniej. Niesamowity teren Kopalni PGE i wytyczona tam specjalna trasa to prawdziwy raj dla miłośników "brudnego sportu". W czwartej edycji udział wzięło 1200 zawodników. Do finałowego wyścigu zakwalifikowało się 500 zawodników. W tym roku niestety nie będziemy mogli zobaczyć w stawce zawodników legendy polskiego motorsportu oraz ”imiennika” zawodów Tadeusza Błażusiaka, który w zeszłym roku ogłosił zakończenie kariery. Na szczęście Tadek nie odstawił na bok motocykli enduro. Obecnie Polak jest najszybszym dziennikarzem zawodów. Ściga swoim motocyklem zawodników i nagrywa materiał z trasy.

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Zobacz także
  • Ariel SF.31 - angielski duch Ariel SF.31 | Angielski duch
  • BMW R 1200GS BMW R 1200GS | Sprzęt dla niskich osób - podpowiadamy jak to zrobić!
  • Henderson Henderson - pierwszy motocykl, który objechał świat
Skomentuj:
Megawatt 2017
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy