DNI OTWARTE W SALONACH HARLEY-DAVIDSON

Dni otwarte

Dni otwarte (Harley - Davidson)

Harley-Davidson zaprasza wszystkich miłośników dwóch kółek na dni otwarte w salonach swoich autoryzowanych dealerów w Polsce.

Bądź jedną z pierwszych osób, które dosiądą całkowicie nowych modeli Softail. To sprzęty, które zostały zaprojektowane ze szczególną dbałością o detale. Świetną dynamikę jazdy zapewnia nowy silnik  Milwaukee-Eight® z wałkami wyrównoważającymi. Hamulce, zawieszenia, nowa rama, co tu dużo mówić - będziecie zaskoczeni.

Skorzystaj z bezpłatnej jazdy próbnej, stwórz swoją wizję motocykla custom lub odkryj najnowszą kolekcję odzieży MotorClothes®. Albo po prostu wpadnij na kawę i poczuj tę niesamowitą atmosferę "nieskończonej miłości do drogi".

Harley-Davidson oferuje szeroki wybór maszyn, aby każdy mógł znaleźć tę jedną, pasującą do jego własnego stylu jazdy i indywidualności - od zwinnego, miejskiego motocykla Harley-Davidson Street® 750, poprzez buntownicze maszyny z rodziny Dark Custom i klasyczne modele cruiser, aż po transkontynentalne, pełne mocy i luksusu modele Touring i CVO™.

Odwiedź najbliższego dealera i dołącz do kolejnej Rewolucji Custom!

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Zobacz także
  • podróż Na tropie Gotów i strusi
  • Yamaha XVS 1300 Midnight Star Yamaha XVS 1300 Midnight Star Trzysta kilo przyjemności
  • Pagoda to niemal nieodłączny element każdej świątyni szintoistycznej. Dookoła Seto
Skomentuj:
DNI OTWARTE W SALONACH HARLEY-DAVIDSON
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy