EICMA 2018 Yamaha MT-07, wreszcie z nowym zawieszeniem

Yamaha nie spoczywa na laurach. Na sezon 2018 japoński producent przygotował poprawioną Yamahę MT-07. Cieszymy się niezmiernie i mamy nadzieję, że motocykl ten wreszcie otrzymał porządny zawias!

MT-07MT-07 Yamaha

Bez dwóch zdań "siódemka" odkąd pojawiła się na rynku jest sprzedażowym hitem. Tylko w roku 2014 producent sprzedał aż 92 tysiące egzemplarzy! Tegoroczne targi EICMA były doskonałą okazją do pokazania światu zaktualizowanej wersji bestselleru. Teraz nowej MT-07 stylistycznie bliżej jest do większych braci.

Tylny amortyzator otrzymał regulację tłumienia odbicia, a przód dostał nowe wnętrze, które ma być sztywniejsze i według producenta nastawione bardziej na sport. Zmianie uległa również lampa i zbiornik paliwa.

Reklama jakiej jeszcze nie było

 

Czas na perełkę reklamową tegorocznych targów. Tak oderwanej od rzeczywistości reklamy motocykla nie widzieliśmy dawno! Jest mrocznie, przerażająco, ale również interesująco!

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Zobacz także
  • Płaszcz na każdą okazję. O tym, co dziś jest modne, gdy idzie o "wierzchnie okrycia" silników
  • Wielka Gala Pit Bike kończy imponujący sezon nowej dyscypliny Wielka Gala Pit Bike kończy imponujący sezon nowej dyscypliny
  • Mistrzostwa Świata SuperEnduro - Taddy Błażusiak SuperEnduro Kraków 2018 - nasza relacja!

Polecamy