Shoei Neotec II - nowość prosto z targów Eicma!

Shoei w postrzeganiu globalnym bardzo rzadko wprowadza nowości do swojej kolekcji, jeśli jednak już to robi, to najczęściej z dużym sukcesem!

Legendarny Shoei Neotec wreszcie doczekał się swojego następcy i chociaż stylistycznie nowy model zbliżony jest do poprzednika to jest to zupełnie inna konstrukcja.

Neotec IINeotec II Shoei

Rozbudowany system wentylacji

Neotec drugiej generacji ma zdecydowanie ostrzejsze rysy i wygląda nowocześniej. Skorupa została wykonana z wielowarstwowego kompozytu AIM. Wykonanie kasku w tej technologii zapewnia lekkość oraz maksymalną wytrzymałość. Według producenta, została poprawiona aerodynamika co przekłada się na wyciszenie kasku - teraz komfort jazdy będzie jeszcze większy! Dużo pracy włożono również w system wentylacji, który będzie działać równie dobrze w pozycji sportowej jak i turystycznej

W kasku usprawniono wentylację. Nowego Neoteca bez problemu wyposażysz w dedykowany interkom Sena, którego montaż będzie jeszcze łatwiejszy niż w przypadku poprzednika. Kask dostępny będzie również w opcji z zapinaniem typu DD.

Już nie możemy doczekać się testów!

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Zobacz także
  • Oleje przekładniowe i amortyzatorowe bez tajemnic Oleje przekładniowe i amortyzatorowe
  • Afryka Podróże| Jak Afryka to Africa
  • ACE - Nadzieje nie umiera ostatnia ACE - Nadzieje nie umiera ostatnia
Skomentuj:
Shoei Neotec II - nowość prosto z targów Eicma!
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy