Wizyta w Strefie 51.

Dwaj motocykliści postanowili wjechać na teren amerykańskiej bazy wojskowej w strefie 51. Ich podróż szybko została przerwana przez patrolujących teren żołnierzy.

Podróżnicy szybko zostali dostrzeżeni przez amerykańskie służby mundurowe. W żołnierskich słowach globtroterzy zostali poinformowani, że mają niezwłocznie opuścić tajemniczy teren.

Widać, że wojsko nie cacka się z ludźmi naruszającymi teren strefy 51. Jeden z żołnierzy natychmiast sięgnął po broń. Na szczęście motocykliści po wylegitymowaniu zostali puszczeni wolno i historia skończyła się pomyślnie. Tym razem skończyło się na strachu.

Strefa 51 to amerykańska baza wojskowa, zbudowana w roku 1951. Znajduje się w zachodniej części hrabstwa Lincoln na południu stanu Nevada. Do roku 2001 rząd USA podtrzymywał, że Strefa 51 nie istnieje. W sierpniu 2013 CIA oficjalnie potwierdziło istnienie bazy. Pojęcie "Strefa 51." znane jest z owianych tajemnicą eksperymentów oraz wszelakich testów broni, pojazdów, samolotów. Przez wiele lat po świecie krążyły pogłoski, że właśnie tam przechowuje się szczątki rozbitych pojazdów kosmicznych, które miały być dowodem na istnienie obcych cywilizacji

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Zobacz także
  • Junak M10 10 kultowych motocykli PRL
  • SuperEnduro WIELKIE ODLICZANIE WKRACZA W DECYDUJĄCĄ FAZĘ!
  • Norton był ostatnią firmą motocyklową, montującą silniki Wankla. Jako jedyny wytwórca zdecydował się na starty wanklem w wyścigach i mimo perturbacji regulaminowych, odnotował nawet sukcesy. Maszyny skierowane do sprzedaży, takie jak F1 (na zdjęciu), były bardzo drogie i nie zyskały popularności. Nietrafione pomysły | Krótka historia silnika Wankla
Skomentuj:
Wizyta w Strefie 51.
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy