Patronat medialny | Turystyczne Rajdy Motocyklowe

Turystyczne Rajdy Motocyklowe na orientacje zyskują w naszym kraju coraz większą popularność. Połączenie rajdu i nawigacji gwarantuje przygodę i dobrą zabawę na motocyklu. To jazda bez pośpiechu bo nie o czas tu chodzi, z punktu do punktu przy pomocy roadbook-a, bocznymi drogami wśród najpiękniejszych miejsc regionu.

Na rajdzie czeka na Was mnóstwo pozytywnie zakręconych ludzi a przy odrobinie szczęścia również cenne nagrody. Zapraszamy Wszystkich motocyklistów z żyłką turysty do wzięcia udziału w cyklu rajdów a może nawet w amatorskim Grand Prix Rajdów Turystycznych na Orientację 2018. Rywalizacja odbywa się w różnych zakątkach kraju w dwóch kategoriach: Road i Adventure.

Cykl imprez napędza napędza Yamaha, Świat Motocykli objął patronat medialny

Szczegóły i terminy imprez znajdziecie w naszym kalendarzu i na stornie organizatora: rajdymotocyklowe

III Bieszczadzki Rajd Motocyklowy „Wilcza Sfora” napędzany przez Yamaha,

Miejsce: Bieszczady, Pałac w Olszynie (24) 25-27, maja 2018

Rajd BieszczadzkiRajd Bieszczadzki org


Bieszczadzki Rajd Motocyklowy „Wilcza Sfora” to obowiązkowy obowiązkowy punkt na rozpoczęcie sezonu. Bieszczady od dawna jak magnes przyciągają motocyklistów z całej polski, którzy pielgrzymują w to miejsce niczym Peter Fonda z Easy Rider-a w poszukiwaniu wolności. Impreza zyskała już grono swoich fanów i co roku ich przybywa. Na miejscu na uczestników czekają dwie trasy do wyboru. Dla wielbicieli gładkich asfaltów polecamy wybór trasy ROAD.

Miłośników jazdy po bezdrożach zapraszamy na szlak ADVENTURE. Obie trasy zabiorą Was w malowniczą podróż po dzikich i nieodkrytych jeszcze zakątkach Bieszczad. Ciekawe konkurencje jak i atrakcje turystyczne przygotowywane na trasie przejazdu uprzyjemnią Wasz przejazd.

Impreza ta zaliczana jest do Grand Prix 2018 Amatorskich Turystycznych Rajdów Motocyklowych na Orientację

North-South Poland Touristic Rally powered by Yamaha 2018

Miejsce: Ściana Wschodnia – Polska, 15-20 czerwca 2018

NSPNSP org


North-South Poland Touristic Rally power by Yamaha 2018 to rajd wędrowny po bezdrożach wzdłuż wschodniej granicy Polski. Rajd imponuje już w samych liczbach: 5 dni zabawy, 4 dni zmagań na czterech etapach rajdu po 250 km dziennie, 5 różnych tajemniczych lokalizacji noclegów i prawie 1000km szutrowo-polnych jak i leśnych tras dla ciężkich turystycznych motocykli typu enduro. Jedyna taka impreza wędrowna w

IV Paszków Rally napędzany przez Yamaha

Miejsce: Kotlina Kłodzka, 31 sierpnia – 02 września 2018

Rajd PaszkówRajd Paszków org


IV Paszków Rally napędzany przez Yamaha wystartuje na zakończenie wakacji na przełomie sierpnia i września. Dla czego warto przyjechać do Kotliny Kłodzkiej na rajd? Są co najmniej dwa powody. Pierwszy jest taki, że jest to nadal jedyny transgraniczny rajd w naszym kraju. Jego trasa prowadzi zarówno po Polskiej jak i Czeskiej stronie granicy. Drugi to taki iż jest to finał zmagań Grand Prix 2018 Amatorskich Turystycznych Rajdów Motocyklowych na Orientację z bardzo cennymi nagrodami. Ale większość uczestników przyjeżdża tu głównie dla krętych górskich dróg i wspaniałych widoków.

 

Impreza zaliczana do Grand Prix 2018 Amatorskich Turystycznych Rajdów Motocyklowych na Orientację

TRAK 2018 napędza Yamaha, czyli Turystyczny Rajd Asfaltowo Krajoznawczy napędzany przez Yamaha

Miejsce: Dolny Śląsk, 27-30 września 2018

TRAKTRAK org


TRAK to wędrowny rajd po drogach asfaltowych otwarty dla wszystkich motocyklistów na wszelakich motocyklach. Trzy dni i ponad 300km włóczęgi po najpiękniejszych zakątkach regionu. Odkryj tajemniczy Dolny Śląsk. Rywalizację połączono ze zwiedzaniem - najlepsi zawodnicy otrzymają cenne nagrody. Wieczorne ogniska, biesiady zapewnią odpowiedni nastrój. Nie przegap ostatniej imprezy w sezonie!

 

Jak widzicie kolejny sezon zapowiada się niezwykle ciekawie! Tego typu spotkania to nie tylko ściganie i zwiedzanie. To przede wszystkim doskonały moment do spotkania się z ludźmi, wymiany doświadczeń, poznania, a przede wszystkim doskonały pretekst do spędzenia dłuższej chwili na świeżym powietrzu. Nas nie trzeba namawiać. Odwiedzimy te imprezy, weźmiemy udział w rajdach i przygotujemy, specjalnie dla Was mega relację! Już nie możemy się doczekać!

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Zobacz także
  • Junak M10 10 kultowych motocykli PRL
  • SuperEnduro WIELKIE ODLICZANIE WKRACZA W DECYDUJĄCĄ FAZĘ!
  • Norton był ostatnią firmą motocyklową, montującą silniki Wankla. Jako jedyny wytwórca zdecydował się na starty wanklem w wyścigach i mimo perturbacji regulaminowych, odnotował nawet sukcesy. Maszyny skierowane do sprzedaży, takie jak F1 (na zdjęciu), były bardzo drogie i nie zyskały popularności. Nietrafione pomysły | Krótka historia silnika Wankla
Skomentuj:
Patronat medialny | Turystyczne Rajdy Motocyklowe
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy