Nauka jazdy - to mogło się skończyć źle

Bardzo lubimy kiedy rodzice znajdują czas dla swoich dzieci i przekazują im swoją pasje. Bez dwóch zdań jest to coś co może być na lata siłą napędową dziecka, a przede wszystkim zmniejsza dystans między młodym, a starszym pokoleniem.

Tym razem oglądamy film, na którym ojciec trenuje z synem jazdę motocyklem. Szybko dochodzimy do wniosku, że młodzian radzi sobie ze sprzętem naprawdę nieźle. Do tego stopnia dobrze, że w trosce o zdrowie syna ojciec musi go hamować.

Niestety wkrótce dochodzi do wywrotki. Mamy wrażenie, że spowodowała ją reakcja ojca na wygłupy syna. Młody wylatuje z zakrętu i bokiem uderza w ogrodzenie. Na szczęście oprócz uszkodzeń motocykla nie dzieje się nic złego. Młodzieniec dalej pali się do jazdy! Uwielbiamy takie zakończenia!

Dajcie znać w komentarzach co sądzicie o całym zajściu i czy sami zdecydowalibyście się na takie przejażdżki z dziećmi!

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Zobacz także
  • Junak M10 10 kultowych motocykli PRL
  • SuperEnduro WIELKIE ODLICZANIE WKRACZA W DECYDUJĄCĄ FAZĘ!
  • Norton był ostatnią firmą motocyklową, montującą silniki Wankla. Jako jedyny wytwórca zdecydował się na starty wanklem w wyścigach i mimo perturbacji regulaminowych, odnotował nawet sukcesy. Maszyny skierowane do sprzedaży, takie jak F1 (na zdjęciu), były bardzo drogie i nie zyskały popularności. Nietrafione pomysły | Krótka historia silnika Wankla
Skomentuj:
Nauka jazdy - to mogło się skończyć źle
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy