WAŻNE! | Daniel Blin zbiera środki na nadchodzący sezon! Pomożesz?

Nasza motocyklowa nadzieja wystartuje w cyklu Mistrzostw Włoch! Jest jeden warunek! Musimy mu pomóc! Właśnie ruszyła akcja na stronie wspieram.to, gdzie zbierane są fundusze, które pomogą w startach!
 
Nazywam się Daniel Blin i mam 16 lat i ścigam się na motocyklach 2 lata. Moja kariera zaczęła się od małych motocykli zwanych Pitbike'ami. Szybko stwierdziłem, że muszę pójść dalej i szybciej, dlatego w sezonie 2017 przesiadłem się na pełnowymiarowy motocykl sportowy - Yamaha R3, w znanym polskim teamie - Wójcik FHP Racing Team i w swoim pierwszym sezonie na sportowym motocyklu, wygrałem podwójne Mistrzostwa Europy SSP300 oraz Puchar Polski, a także jako pierwszy Polak w historii wygrałem rundę Mistrzostw Niemiec IDM w tej samej klasie. Co więcej, pojechałem jedną rundę Mistrzostw Świata w Portugalii. Teraz czas na kolebkę sportów motorowych - Włochy

Mistrzostwa Włoch

W sezonie 20118 młody Polak wystartuje w pełnej serii Mistrzostw Włoch w klasie SuperSport300 na motocyklu Yamaha R3 pod banderą włoskiego zespołu - Terra e Moto.

Włochy to kolebka motorsportu.To właśnie z Włoch pochodzą największe gwiazdy sportu motocyklowego takie jak Valentino Rossi czy Andrea Dovizioso, dlatego poziom w Mistrzostwach Włoch jest najbardziej porównywalny do tego z Mistrzostw Świata.

Niezwykłe postępy młodego Polaka!

 

Poziom funduszy, który musi uzbierać młody zawodnik, niestety nie jest niski. Przygotowanie motocykli do startu, części, opony, paliwo, transport czy wpisowe to ogromny koszt, z którym zawodnikowi będzie ciężko sobie poradzić bez pomocy z zewnątrz. Jeśli akcja wspieram.to wypali Daniel wystartuje w serii Mistrzostw Włoch i będziecie mogli go oglądać na kanale N Sport + w polskiej telewizji!

Zachęcamy do wspierania!

Więcej szczegółów na stronie: https://wspieram.to/blinek

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Zobacz także
  • Jubileusz - to już 25 lat! Wyjątkowy, jubileuszowy numer jest już w sprzedaży!
  • Mega ceny w serwisie Triumpha! Serwis TRIUMPH Warszawa przedłuża sezon motocyklowy!
  • Jawa powrót legendy JAWA czy sen? Powrót legendy!
Skomentuj:
WAŻNE! | Daniel Blin zbiera środki na nadchodzący sezon! Pomożesz?
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy