Nadchodzi fala zmian - elektryczny cruiser od Harley-Davidson!

Revelation

Revelation (Harley - Davidson)

Jeszcze parenaście lat temu niewyobrażalne dzisiaj staje się faktem. Harley - Davidson pracuje nad elektrycznym Cruiserem. Projekt o nazwie Revelation został zgłoszony w biurze patentowym!

Projekt "Revelation" to bez wątpienia krok milowy w dokonaniach marki. Na razie to tylko prace nad powstawaniem nowych technologii, ale musimy pamiętać, że prędzej czy później te nowinki technologiczne trafią na nasze drogi.

Tymczasem "Revelation" to tylko oznaczenia dla baterii, ładowarek oraz napędów wykorzystywanych w motocyklach. Za tym może kryć się bardzo dużo, jednocześnie może to być tylko marketingowy ruch, który jeszcze długo nie ujrzy światła dziennego.

 

Z drugiej zaś strony, możemy wnioskować, że nazwa "Revelation" zostanie użyta dla motocykla elektrycznego, który zostanie zaprezentowany w przeciągu dwóch kolejnych lat. Taką przynajmniej obietnicę złożył Szef HD, Matt Levatich.

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Zobacz także
  • Płaszcz na każdą okazję. O tym, co dziś jest modne, gdy idzie o "wierzchnie okrycia" silników
  • Wielka Gala Pit Bike kończy imponujący sezon nowej dyscypliny Wielka Gala Pit Bike kończy imponujący sezon nowej dyscypliny
  • Mistrzostwa Świata SuperEnduro - Taddy Błażusiak SuperEnduro Kraków 2018 - nasza relacja!
Komentarze (1)
Nadchodzi fala zmian - elektryczny cruiser od Harley-Davidson!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: zapach spalin

    Oceniono 1 raz -1

    chyba żart buhaaa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy