Pazera Racing na Warsaw Motorcycle Show w szczytnym celu

zbiórka

zbiórka (Pazera Racing)

Zespół Pazera Racing będzie jedną z atrakcji zaplanowanych na najbliższy weekend targów Warsaw Motorcycle Show. Jego zawodnicy będą w trakcie imprezy zbierać pieniądze na pomoc dla Bruna i Ksawerego Sochackich, bliźniaków chorych na mukowiscydozę.

Motocykle zespołu Pazera Racing, ponad 200-konna Yamaha R1 w specyfikacji Superbike i Yamaha R6 w specyfikacji Superstock 600, pojawią się na stoisku Yamaha Motor Polska, na którym dołączą do nich także zawodnicy; 11-krotny mistrz Polski Paweł Szkopek, ubiegłoroczny mistrz Polski klasy Superbike oraz Patryk Pazera, aktualny wicemistrz Polski Superstock 600.

Pazera RacingPazera Racing $WWW.PHOTOSPORTAGENCY.COM

Na stoisku znajdzie się także specjalnie przygotowany zbiornik paliwa z Yamahy R1, z którego Szkopek i Pazera Racing korzystali w ubiegłym roku podczas startu w mistrzostwach świata World Superbike na niemieckim Lausitzringu. Do baku fani motocykli będą mogli wrzucać pieniądze na pomoc dla Bruna i Ksawerego.

Poza samą jazdą i rywalizacją na torze, drugą najlepszą rzeczą w motorsporcie jest dla każdego zawodnika interakcja z kibicami, którzy podzielają naszą pasję – mówi Paweł Szkopek. - Z tego powodu bardzo lubimy spotkania z fanami podczas imprez branżowych, a Warsaw Motorcycle Show zapowiada się wyjątkowo ekscytująco. Tym bardziej, że będziemy mogli nie tylko pokazać nasze Yamahy i opowiedzieć o niedawnych testach w Walencji, ale także pomóc w słusznej sprawie. Mam nadzieję, że razem z Patrykiem i kibicami uda nam się zebrać jak największą sumę na pomoc naszym dwóm młodym fanom.

Pomóc braciom Sochackim mogą także ci, którym nie uda się odwiedzić w ten weekend Warsaw Motorcycle Show w podwarszawskim Nadarzynie. W tym celu można przekazać 1% podatku za pośrednictwem Fundacji Pomocy Rodzinom i Chorym na Mukowiscydozę Matio, KRS 0000097900 (cel szczegółowy: Bruno Sochacki) lub przekazać darowiznę na indywidualne subkonto Bruna w Fundacji Matio: 55 2490 0005 4530 7261 9403, koniecznie z dopiskiem „Dla Bruna Sochackiego” w tytule przelewu.

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Zobacz także
  • Płaszcz na każdą okazję. O tym, co dziś jest modne, gdy idzie o "wierzchnie okrycia" silników
  • Wielka Gala Pit Bike kończy imponujący sezon nowej dyscypliny Wielka Gala Pit Bike kończy imponujący sezon nowej dyscypliny
  • Mistrzostwa Świata SuperEnduro - Taddy Błażusiak SuperEnduro Kraków 2018 - nasza relacja!
Skomentuj:
Pazera Racing na Warsaw Motorcycle Show w szczytnym celu
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy