Dominar na targach Warsaw Motorcycle Show!

Dominar

Dominar (Tobiasz Kukieła)

Kilka tygodni temu odwiedziliśmy Indie. Ten wyjazd zrobił na nas ogromne wrażenie i pozostawił w nas wiele wspomnień. O tym jednak przeczytacie już niebawem w naszym magazynie. Tymczasem przed Wami mega okazja na zapoznanie się z maszynami od Bajaja!

Na pierwszy ogień warto zaznajomić się z Dominarem D400, to motocykl, który już od jakiegoś czasu z powodzeniem gości na naszym rynku. W przypadku tego motocykla zachwyca cena - Dominar kosztuje 14 999 zł! Jeżeli cenę odniesiemy do jakości i osiągów, okaże się że bardzo ciężko będzie nam znaleźć na rynku motocykli propozycję bardziej sensowną. W przypadku D400 musimy wspomnieć o bezpośrednim pokrewieństwie z KTM 390 Duke! Dodajmy, że przetestowaliśmy ten sprzęt również w turystyce! Jesienią Tobiasz partycypował w wyjeździe przez kawał Europy! Były góry, deszcz, śnieg i piękne winkle! Sprzęt spisał się idealnie chociaż na pierwszy rzut oka z turystyką niewiele ma wspólnego.

Nie sposób zapomnieć o marce Pulsar, którą również znajdziesz na stoisku Bajaj. Nie sposób zapomnieć, gdyż motocykl Pulsar RS 200 zrobił w Indiach  na wszystkich testujących niezwykłe wrażenie. Ten jednoślad to diabeł. Dysponuje ogromną mocą - oczywiście jak na motocykl o pojemności 200ccm. Jesteśmy prawie pewni, że 250 będą musiały się sporo napocić żeby go dogonić! Na stoisku znajdziesz również modele: Pulsar 125 oraz Pulsar NS200.

Sprzęty te są już gotowe do jazdy w Europie, a więc posiadają stosowne normy i homologacje. Z naszej strony możemy powiedzieć tylko jedno: Wiosno nadciągaj! Nie możemy się doczekać kolejnych testów, szczególnie motocykla Pulsar RS 200!

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Komentarze (1)
Dominar na targach Warsaw Motorcycle Show!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: Przemek

    0

    Przeraża liczba wykrzykników w tym artykule. Nie sposób pojąć z czego wynika ta ekscytacja.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy