Dwa sprzęty z Polski w finale Ducati Custom Rumble!

ESG

ESG (Eastern Garage)

Kilka tygodni temu ESG Rumble 400 stał na naszym stoisku podczas Warsaw Motor Show! Teraz walczy w ścisłym finale konkursu Ducati Custom Rumble! To nie wszystko! Do finału dostał się jeszcze jeden sprzęt z Polski, to Batass od Revolt Customs.

Impreza cieszy się ogromną popularnością. Tylko w trakcie tegorocznej edycji oddano łącznie około 200 tysięcy głosów. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w trakcie imprezy World Ducati Week we włoskim Misano (20-22 lipca). Zwycięzca pojedzie do Kaliforni, gdzie narodził się styl scrambler.

Czy ktoś pamięta jak Jacek Walkiewicz mówił, że pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość. A jakość to luksus?  No to luksus zwany ESG Rumble 400, który wyszedł spod rąk Sylwester Mateusiak z Eastern Spirit właśnie udowodnił, że niemożliwe jest możliwe. 45 dni pracy, zarwane noce i milion działań promocyjnych, ale było warto. Jedziemy na World Ducati Week - największą na świecie imprezę dla fanów Ducati, by o projekcie było jeszcze głośniej! Sylwester Mateusiak - czapki z głów!

- Mariusz "Smoku" Rakowski", nasz ekspert od motocykli custom.

Revolt Customs/Drive 4 FashionRevolt Customs/Drive 4 Fashion BATASS

Do ścisłego finału dostali się customerzy z Polski i Tajlandii. Jeden motocykl z to znany nam i wspomniany powyżej ESG Rumble 400 spod ręki Easter Spirit - sprzęt tej wygrał w karegorii "Najlepszy Dealer", drugi do również wspomniany Batass wykonany przez Revolt Customs. Batass wskoczył na najwyższe miejsce podium w kategorii twórców niezależnych. Oprócz sprzętów z Polski, do finału dostały się dwa motocykle z Tajlandii. Triumfowały one w kategorii "Najlepszy klient" z motocyklem Black Ant oraz "Debiutant" z customem o nazwie Aree

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Zobacz także
  • Płaszcz na każdą okazję. O tym, co dziś jest modne, gdy idzie o "wierzchnie okrycia" silników
  • Wielka Gala Pit Bike kończy imponujący sezon nowej dyscypliny Wielka Gala Pit Bike kończy imponujący sezon nowej dyscypliny
  • Mistrzostwa Świata SuperEnduro - Taddy Błażusiak SuperEnduro Kraków 2018 - nasza relacja!

Polecamy