Nawrót choroby - Bruce Anstey walczy o życie

Bruce Anstey

Bruce Anstey (TT)

Legenda zawodów Tourist Trophy, trzynastokrotny zwycięzca wyścigów na Wyspie Man ponownie zmaga się z rakiem. To już niemal pewne, Nowozelandczyk nie wystartuje w żadnym z zaplanowanych na 2018 rok wyścigów. Informacje o nawrocie choroby i zawieszeniu działalności sportowej zostały potwierdzone przez żonę Bruce'a Anstey'a, Annie Ramsey.

Blisko pięćdziesięcioletni zawodnik walczył już z chorobą pod koniec lat '90. Wtedy choroba nie powstrzymała jego kariery i nie zmieniła jego podejścia do motorsportu. Teraz jednak jest inaczej, rak powrócił ze zdwojoną siłą.

Ma wiele guzów w płucach, a także guza na kręgosłupie. W płucach znajduje się też duży zakrzep. Teraz czeka na plan leczenia, które powinno już wkrótce się rozpocząć. Bardzo wątpliwe jest, czy Bruce będzie się ścigał w tym roku, ale niczego nie wykluczajmy!

- napisała Annie Ramsey na facebooku.

 

Bruce Anstey jest jednym z najbardziej utytułowanych zawodników w historii zawodów z serii TT. Zawodnik Hondy Padgett w minionym sezonie wygrał m. in. Ulster Grand Prix.

Źródło: MotoGP, Fb Bruce Anstey

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Zobacz także
  • Płaszcz na każdą okazję. O tym, co dziś jest modne, gdy idzie o "wierzchnie okrycia" silników
  • Wielka Gala Pit Bike kończy imponujący sezon nowej dyscypliny Wielka Gala Pit Bike kończy imponujący sezon nowej dyscypliny
  • Mistrzostwa Świata SuperEnduro - Taddy Błażusiak SuperEnduro Kraków 2018 - nasza relacja!
Skomentuj:
Nawrót choroby - Bruce Anstey walczy o życie
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy