Nowy numer już w sprzedaży!

Świat Motocykli

Świat Motocykli (Redakcja)

Drodzy Czytelnicy,
Do sprzedaży trafił najnowszy numer naszego czasopisma! Nie ukrywam, że towarzyszą mi teraz ogromne emocje, tym bardziej, że po raz pierwszy zwracam się do Was z tego miejsca!

 Odświeżona szata graficzna i lepsza oprawa jest niczym przy sile tytułu „Świat Motocykli”. Trudno mi uwierzyć, że mam zaszczyt prowadzenia czasopisma, które od dzieciństwa rozbudzało moją wyobraźnię, a jednym numerem całkowicie odmieniło życie.

Na targach przeprowadziliśmy akcję: „Porozmawiajmy o motocyklach”. Dowiedziałem się, że nie jestem jedyną osobą pokierowaną przez ŚM… Gdyby nie ogłoszenie o pucharze Hondy NSR 125 kariery wyścigowej nie rozpocząłby aktualny mistrz Polski Bartek Wiczyński. Gdyby nie inspirujący dodatek w postaci płyty „Wojownicy Ulicy” Rafał „Stunter13” Pasierbek nie zdobyłby międzynarodowej sławy. Spotkałem też podróżników, pchniętych w trasę przez opisy motocyklowych przygód i mechaników, którzy zaczynali od tuningu silników dwusuwowych według wytycznych działu Technika. Takie historie się nie kończą i wyraźnie nakreślają misję odświeżonego Świata Motocykli.

Świat MotocykliŚwiat Motocykli Redakcja

Media motocyklowe w ostatnich latach nieco się zagubiły. Zapomnieliśmy, że naszym zadaniem jest przede wszystkim inspirowanie Polaków do jazdy i wspieranie ich w tej wspaniałej przygodzie. Teraz pragniemy to zmienić za sprawą wspaniałych ludzi, którzy razem ze mną stoją za tym przedsięwzięciem. Z jednej strony mamy niezawodną starą gwardię, która dba o ukazanie się każdego numeru, a z drugiej nową, silną ekipę motocyklowych entuzjastów, którzy zrobią wszystko, żeby Świat Motocykli oferował treści najwyższej jakości. Chcemy dążyć do doskonałości zarówno na papierze, jak i w Internecie, a doskonałość definiujecie Wy, nasi Czytelnicy. Dlatego bądźcie z nami i wyraźnie komunikujcie, jakie są Wasze potrzeby i oczekiwania. Dzielcie się też swoimi historiami i nie wstydźcie pytać o radę czy pomoc. Zawsze jeździjcie bezpiecznie i szanujcie każdego na drodze. My, motocykliści, mamy w zwyczaju trzymać się razem i dlatego jestem pewien, że wspólnie stworzymy nasz wyjątkowy Świat Motocykli.

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Zobacz także
  • Płaszcz na każdą okazję. O tym, co dziś jest modne, gdy idzie o "wierzchnie okrycia" silników
  • Wielka Gala Pit Bike kończy imponujący sezon nowej dyscypliny Wielka Gala Pit Bike kończy imponujący sezon nowej dyscypliny
  • Mistrzostwa Świata SuperEnduro - Taddy Błażusiak SuperEnduro Kraków 2018 - nasza relacja!
Skomentuj:
Nowy numer już w sprzedaży!
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy