Kup Castrol Power 1, wygraj motocykl i 500 innych nagród!

Konkurs

Konkurs (Castrol)

Jazda motocyklem dostarcza ci pozytywnych emocji? Czujesz potrzebę, by się nimi z kimś podzielić? Jeżeli tak, to musisz wziąć udział w konkursie "Poczuj emocje z Castrol Power 1", w którym nagrodą główną jest jeden z dwóch motocykli Mondial HPS 300 oraz 500 innych motocyklowych upominków.

Są konkursy, w których wygrać można czapkę z daszkiem albo firmowy kubek. Ten konkurs to zupełnie co innego. W puli nagród znajdują się dwa nowiutkie motocykle Mondial HPS 300, 20 kasków Nolan, karty paliwowe i podarunkowe na stacjach BP, środki do pielęgnacji motocykli czy zestawy narzędzi. To w sumie ponad 500 nagród, które czekają na ciebie! Jak możesz wejść w posiadanie tych skarbów? Zapoznaj się z poniższymi wskazówkami i jeszcze w tym sezonie poczuj wiatr we włosach na pięknej, włoskiej trzysetce:
- Kup jeden z czterech rodzajów oleju Castrol Power 1 w opakowaniu 4L w sieci sklepów I’M Inter Motors, filii Inter Cars, online na www.imready.eu lub w jednym z ponad 700 sklepów motocyklowych biorących udział w konkursie.
- Po zakupie oleju zatrzymaj paragon - jest on niezbędny do rejestracji w konkursie, a jeżeli dopisze Ci szczęście, będzie on podstawą do odbioru nagrody.
- Wejdź na stronę www.emocjezcastrol.pl - tam dowiesz się wszystkiego o konkursie, nagrodach oraz zarejestrujesz się. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i odpowiedz na jedno, bardzo ważne pytanie konkursowe: „Jakie emocje wywołuje w Tobie jazda na motocyklu?”.
Nagrody czekają! Jest ich tak dużo, że laureaci wybierani będą co dwa tygodnie, a co miesiąc, wśród najlepszych odpowiedzi z dwóch czternastodniowych rankingów, zostanie wyłoniony zwycięzca nagrody miesiąca, którą będzie motocykl Mondial HPS 300!
 
Już teraz wejdź na www.emocjezcastrol.pl i weź udział w konkursie. Opowiedz nam jakie emocje wywołuje w Tobie jazda na motocyklu i nie daj kurzyć się nagrodom!

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Zobacz także
  • Dookoła Portugalii Bez pośpiechu i nerwów | Dookoła Portugalii
  • Kovix Kovix - zablokuj możliwość kradzieży
  • Triumph vs Indian Ameryka kontra Europa - Triumph Bonneville Bobber vs Indian Scout Bobber
Skomentuj:
Kup Castrol Power 1, wygraj motocykl i 500 innych nagród!
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy