MotoGP: Pedrosa odchodzi z Hondy!

Pedrosa

Pedrosa (David Goldman)

Repsol Honda właśnie potwierdziła. Po osiemnastu latach owocnej współpracy Dani Pedrosa odchodzi z teamu!

Wiadomość ta nie jest zaskoczeniem, biorąc pod uwagę niedawne plotki na padoku MotoGP. W ostatnich tygodniach spekulowano, że Pedrosa wkrótce podejmie decyzję o swojej przyszłości - w tym nawet o wycofaniu się z wyścigów i przejściu na emeryturę. Na szczęście Dani jeszcze nie zdecydował się na wycofanie z wyścigów i będzie nadal startować. W jakim teamie? Czas pokaże!

Chciałbym podziękować zespołowi HRC za te wszystkie lata! Dojrzewałem w ekipie Hondy nie tylko jako jeździec, ale także jako jej członek. Zawsze będę dobrze wspominać współpracę z Hondą, jednak w życiu wszyscy potrzebujemy nowych wyzwań i czuję, że nadszedł czas na zmianę. Dzięki HRC!
 

Gdzie przejdzie Dani Pedrosa i kto go zastąpi? Jeszcze tego nie wiemy i jedyne co możemy zrobić to wymieniać kolejnych zawodników drogą spekulacji. Być może będzie to zwycięzca MotoGP na torze w Mugello, Jorge Lorenzo, który od jakiegoś czasu rozgląda się za nowym zesołem. Słuszna i bardzo prawdopodobna wydaje się możliwość przejścia Cala Crutchlowa to teamu HRC

Ten sezon będzie dla Daniego Pedrosy ostatnim w barwach Repsol Hondy. To już oficjalna informacja od HRC.

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Zobacz także
  • Henderson KJ Streamliner, 1931 rok Henderson KJ Streamliner, 1931 rok
  • Motocyklowe trasy - Zachodnia Warmia i Powiśle Motocyklowe trasy | Zachodnia Warmia i Powiśle
  • Bliźniacze różnice
Skomentuj:
MotoGP: Pedrosa odchodzi z Hondy!
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy