Już we wtorek pierwszy motocykl zmieni właściciela!

Konkurs Castrol

Konkurs Castrol (Mondial HPS 300)

Już we wtorek zostanie wybrany nowy właściciel pierwszego z dwóch Mondiali HPS300 - głównych nagród w konkursie Castrola. To wciąż doskonała okazja by wygrać każdego z nich. Co trzeba zrobić? Sprawa jest banalnie prosta, wystarczy postąpić zgodnie z poniższymi instrukcjami.

Spieszcie się, zgłoszeń jest coraz więcej! A jeśli szczęście okaże się mniej przychylne wciąż pozostaje kilkaset nagród pocieszenia, w tym kaski Nolan, zestawy narzędzi Oxford, chemia motocyklową Castrol a także karty podarunkowe BP. No i oczywiście drugi z Mondiali HPS 300!

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy:

  1. Kupić jeden z czterech rodzajów oleju Castrol Power 1 w opakowaniu 4L w sieci sklepów I’M Inter Motors, filii Inter Cars, online na www.imready.eu lub w jednym z ponad 700 sklepów motocyklowych biorących udział w konkursie
  2. Zatrzymać paragon - jest on niezbędny do rejestracji w konkursie, a jeżeli dopisze Ci szczęście, będzie on podstawą do odbioru nagrody!
  3. Wejść na stronę www.emocjezcastrol.pl - tam dowiesz się wszystkiego o konkursie, nagrodach oraz zarejestrujesz się.
  4. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i odpowiedz na jedno, bardzo ważne pytanie konkursowe:

„Jakie emocje wywołuje w Tobie jazda na motocyklu?”

Mnóstwo nagród czeka! Jest ich tak dużo, że laureaci wybierani będą co dwa tygodnie, a co miesiąc, wśród najlepszych odpowiedzi z dwóch czternastodniowych rankingów, zostanie wyłoniony zwycięzca nagrody miesiąca, którą będzie motocykl Mondial HPS 300!
 
Już teraz wejdź na www.emocjezcastrol.pl i weź udział w konkursie. Opowiedz nam jakie emocje wywołuje w Tobie jazda na motocyklu i nie daj kurzyć się nagrodom!

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Zobacz także
  • Dookoła Portugalii Bez pośpiechu i nerwów | Dookoła Portugalii
  • Kovix Kovix - zablokuj możliwość kradzieży
  • Triumph vs Indian Ameryka kontra Europa - Triumph Bonneville Bobber vs Indian Scout Bobber
Skomentuj:
Już we wtorek pierwszy motocykl zmieni właściciela!
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy