Pomoc na wagę złota - fundacja MotoQuad!

Pomoc na wagę złota!

Pomoc na wagę złota! (MotoQuad)

Wychodząc naprzeciw potrzebom osób, które ucierpiały w różnego rodzaju wypadkach motocyklowych i wypadkach związanych z użytkowaniem Quadów, w 2017 roku zaczęła powstawać Fundacja Rehabilitacji Motocyklistów i Quadowców.

 Fundacja realizuje swoje cele statutowe poprzez wszechstronne działania koncentrujące się na niesieniu pomocy ofiarom wypadków drogowych w procesie leczenia i rehabilitacji, wspieraniu organizacyjnym oraz finansowym kosztów rehabilitacji, leczenia i ewentualnego zakupu (lub kosztów wypożyczenia) przedmiotów służących do szybszego powrotu do zdrowia, przedmiotów wspomagających możliwości ruchowe poszkodowanych.

Pomoc na wagę złota!Pomoc na wagę złota! MotoQuad

Poprzez wymienione wyżej działania, fundacja chce, aby osoby dotknięte wypadkami zyskały to, czego potrzebują najbardziej, czyli powrót do zdrowia. Dążymy do tego, aby mogli cały czas się rozwijać i kontynuować aktywność, którą mieli oraz mogli powrócić do swej pasji, jaką jest jazda na motocyklu i quadzie. Cel fundacji to również zmiana świata osób dotkniętych wypadkami motocyklowymi i wypadkami związanymi z użytkowaniem quadów, tak aby nie zostali sami w tak trudnym okresie życia oraz budowanie społecznego przekonania i wiary, że warto podejmować wszelkie wysiłki by pomóc. Zły los można odwrócić poprzez stopniowy powrót do zdrowia, przełamywanie barier i życie na równi z innymi osobami.

Stworzyliśmy Cegiełkę, dzięki której osoby wspierające Fundację mają dostęp do wielu rabatów u naszych Partnerów i Sponsorów. Poprzez swoje działania pragniemy, aby każdy kto uwielbia jazdę na Motocyklu lub Quadzie miał szanse powrotu do ulubionej pasji. Każdy kto podzielą pasję związaną z jazda motocyklem lub quadem wie, co znaczy przejechanie choćby 1 kilometra, to poczucie wolności, które jest dla nas wtajemniczonych czymś nieopisanym. Dlatego poprzez swoje działania będziemy się starać wszyscy którzy przez zły los na chwile przerwali to co lubią znowu poczuli to coś.

Chcesz komuś pomóc? Potrzebujesz więcej informacji? Wszystko znajdziesz tutaj:

http://fundacjamotoquad.pl/

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Zobacz także
  • Niken Kategoria B i trójkołowce - jaki sprzęt wybrać?
  • Babski test Honda CB1000R 2018 (badgirl) Babski test Hondy CB1000R 2018
  • BMW R 80 GS BMW serii GS (cz. 1) | Opinia Świata Motocykli
Skomentuj:
Pomoc na wagę złota - fundacja MotoQuad!
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy