Szkopek i Pazera wracają do Poznania po kolejne trofea

`Alpe Adria Pannonia Ring

`Alpe Adria Pannonia Ring (Pazera Racing)

Motocykliści zespołu Pazera Racing w najbliższy weekend wystartują w trzeciej rundzie mistrzostw Polski na torze w Poznaniu. Po dwóch wcześniejszych zwycięstwach, broniący tytułu w klasie Superbike Paweł Szkopek liczy na następne wygrane. Patryk Pazera celuje w kolejne trofea w klasie Superstock 600, a Radek Brandebura chce stanąć na podium Pucharu Polski Rookie 1000.

„Wracamy do Poznania by walczyć o zwycięstwo i zrobić kolejny krok w kierunku rekordowego, dwunastego tytułu mistrza Polski – mówi Paweł Szkopek. - Zadanie nie będzie łatwe, bo konkurencja jak zwykle jest szybka, ale dysponuję świetnym pakietem; bardzo dobrym zespołem, idealnie przygotowaną Yamahą R1 i rewelacyjnymi oponami Dunlop, dlatego zrobię wszystko, aby w obu wyścigach stanąć na najwyższym stopniu podium.”

Alpe Adria Pannonia RingAlpe Adria Pannonia Ring pazeraracing

„Podczas ostatniej rundy na Węgrzech nieco spowolniły mnie problemy z systemem zmiany biegów, ale zostały już wyeliminowane - dodaje 20-letni Patryk Pazera, który na podium kończył trzy z dotychczasowych czterech wyścigów klasy Superstock 600. - Na torze w Poznaniu czuję się lepiej niż na Pannonia Ringu, dlatego chcemy znów walczyć o czołowe pozycje i stanąć na pudle.”

„Cieszę się, że wracamy do Poznania - podkreśla łodzianin Radek Brandebura, który startuje Yamahą R1 w Pucharze Polski klasy Rookie 1000. - Jak zwykle chcę walczyć o podium, ale jednocześnie zacieram też ręce, bo to może być deszczowy weekend, a ja lubię jazdę w takich warunkach.”

Motocyklistów mistrzostw Polski czekają w Poznaniu po dwa wyścigi. Pierwsze odbędą się w sobotę, a drugie w niedzielę. Kolejna runda WMMP odbędzie się w połowie sierpnia, także w Poznaniu.

Więcej informacji o zespole na oficjalnych profilach www.facebook.com/pazeraracing i www.instagram.com/pazeraracing

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Zobacz także
  • Niken Kategoria B i trójkołowce - jaki sprzęt wybrać?
  • Babski test Honda CB1000R 2018 (badgirl) Babski test Hondy CB1000R 2018
  • BMW R 80 GS BMW serii GS (cz. 1) | Opinia Świata Motocykli
Skomentuj:
Szkopek i Pazera wracają do Poznania po kolejne trofea
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy