Potworny, rządowy sprzęt od Kałasznikowa

IZHB1

IZHB1 (Kałasznikow)

Koncern Kałasznikow nie przestaje zadziwiać swoimi projektami. Całkiem niedawno światło dzienne ujrzał projekt motocykla, który ma się stać pojazdem rządowym.

Jednoślad ma trafić do użytku rządowego w roku 2019, a później według zapewnień rosyjskiej strony moto-magazine.ru trafić do sprzedaży
Według rosyjskich mediów, motocykl ma służyć w siłach bezpieczeństwa i być może pojawi się obok rządowych pojazdów, którymi poruszają się władze państwa. Dyrektor generalny Rostekh Siergiej Chemezov oznajmił w mediach, że motocykl ujrzy światło dzienne pod skrzydłami marki "IŻ", firmy należącej do koncernu Kałasznikow

 

Na chwilę obecną ciężko jest powiedzieć, czy wersja cywilna całkowicie pokryje się z motocyklem rządowym, ale według zapewnień producenta rozwiązania technologiczne jednostki napędowej oraz podstawowe rozwiązania konstrukcyjne będą takie same.

Masa jednośladu wynosi 510 kg (!), a silnik rozwija moc na poziomie 150 KM i generuje 180 Nm! Pozwala to na rozpędzenie motocykla do 250 km/h i przyspieszenie od zera do stu w 3,5 sekundy!

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Zobacz także
  • Dookoła Portugalii Bez pośpiechu i nerwów | Dookoła Portugalii
  • Kovix Kovix - zablokuj możliwość kradzieży
  • Triumph vs Indian Ameryka kontra Europa - Triumph Bonneville Bobber vs Indian Scout Bobber
Komentarze (1)
Potworny, rządowy sprzęt od Kałasznikowa
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: Olo

    0

    Powiedzieć że jest ochydny to mało, wygląda jakby mało artystycznie uzdolniony sześciolatek narysował motocykl Batmana.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy