Wyjazd na tor Misano razem z Motorraid - zostały ostatnie miejsca!

Misano

Misano (Motorraid)

Tor klasy MotoGP, bez wątpienia urzeka swoją nitką i perfekcyjnym asfaltem. Przed nami kolejne treningi na Misano World Circuit Marco Simoncelli, gdzie przez kilka dni będziemy jeździć, trenować i doszkalać swoje umiejętności wraz z ekipą Motorraid! Pamiętaj, jeżeli chcesz dołączyć do imprezy, spiesz się - zostały ostatnie miejsca!

Jest to zdecydowanie obiekt, na który każdy motocyklista powinien się wybrać na treningi. Fenomenalne kombinacje ciasnych i szybkich zakrętów, mocne dohamowania i te prędkości... – to tylko część atrakcji, które czekają Was na Misano.

MisanoMisano Motorraid

Uczestnicy mogą swobodnie przylecieć Ryanair z Warszawy-Modlin do Rimini w czwartek i wrócić w niedziele. Ceny biletów lotniczych są bardzo symboliczne, można kupić bilety w dwie strony za niecałe 300 zł. Odległość lotniska od toru to 12km, z lotniska do hotelu 10km, a z hotelu na tor 3,5km – można tanio wynająć samochód na kilka osób lub poruszać się taksówkami. Cały event trwa przez 3 dni na torze od piątku do niedzieli.

Motocykle to nie wszystko!

 

Samo miasteczko Misano Adriatico jest bardzo przyjemne. Zlokalizowane jest tuż przy samym Morzu Adriatyckim. Jest to turystyczna miejscowość z pięknymi piaszczystymi plażami, promenadą, sklepami i licznymi knajpami otwartymi do późna. Kolację przeważnie jemy w restauracji “Hochey”, gdzie znajduje się replika motocykla zmarłego Marco Simoncelli, na którego cześć jego przyjaciel, właściciel restauracji każdego wieczoru od roku 2011 odpala o godzinie 22:25 jego motocykl na jego cześć. Jest to nie tylko piękny przykład przyjaźni i całe widowisko jest niezwykle wzniosłe, ale stanowi również atrakcję turystyczną i tworzy klimat tego miejsca.

14-16.09.2018 - TRACK DAY, 2 DNI NA TORZE MISANO
Organizator: Motorraid Sp z o.o. tel: 602 420 405 opcje dodatkowe: zapewniamy transport, zakwaterowanie, więcej informacji: www.motorraid.pl
Więcej: http://www.swiatmotocykli.pl/Motocykle/1,113810,11041326,Kalendarz_imprez_motocyklowych.html

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Zobacz także
  • Dookoła Portugalii Bez pośpiechu i nerwów | Dookoła Portugalii
  • Kovix Kovix - zablokuj możliwość kradzieży
  • Triumph vs Indian Ameryka kontra Europa - Triumph Bonneville Bobber vs Indian Scout Bobber
Skomentuj:
Wyjazd na tor Misano razem z Motorraid - zostały ostatnie miejsca!
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy