Do motocykli marki Pulsar - NS 200 i RS 200, dołącza dynamiczna 125-tka!

Pulsar 125

Pulsar 125 (M.Czudecki)

Pulsar 125 dołącza do oferty marki na polskim rynku, uzupełniając tym samym modele serii 200 o motocykl na prawo jazdy kategorii A1, lub B.

 Motocykle Pulsar to pojazdy tworzone dla motocyklistów poszukujących jednośladu z charakterem. Sprzęty te potrafią zaskoczyć swoimi możliwościami nawet doświadczonego motocyklistę.

Pulsar NS200-W-FI&ABSPulsar NS200-W-FI&ABS Bajaj

Pulsary serii 200 odznaczają się już na pierwszy rzut oka nowoczesnym wyglądem, jednak ich prawdziwa siła tkwi w niepozornym, dynamicznym napędzie, który powstał w oparciu o opatentowane przez producenta rozwiązania. Wszystko po to by stworzyć lekkie, zwinne i zarazem przyjazne użytkownikowi motocykle.

Producent zapewnia, że nie inaczej jest w przypadku Pulsara 125 – nowości w ofercie marki, która dostępna będzie w sprzedaży już we wrześniu. Tu, tak jak w RS oraz NS 200, dynamiczne linie nadwozia, idą w parze z zaawansowaną inżynierią, która sprawia, że generowane przez niepozorny napęd przyspieszenia kładą na łopatki najlepszą konkurencję w klasie. Pulsar 125 spełnia, a nawet przewyższa wymagania najnowszych norm homologacyjnych, co tworzy z niego idealną 125-kę, która w dodatku dostępna jest w mocno konkurencyjnej cenie - 7999 zł.

Pulsar 125Pulsar 125 M.Czudecki

Motocykl, choć jest zupełną nowością na polskim rynku, zyskał już ogromną rzeszę fanów na całym świecie. Ten fakt sprawia, że w ręce klientów trafi nowoczesny, a jednocześnie sprawdzony sprzęt, który z pewnością będzie cieszyć swoimi walorami przez długie lata.

Więcej informacji o marce Pulsar na stronie www.bajaj.pl/polish/ marki/motocykle/pulsar/

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Zobacz także
  • Niken Kategoria B i trójkołowce - jaki sprzęt wybrać?
  • Babski test Honda CB1000R 2018 (badgirl) Babski test Hondy CB1000R 2018
  • BMW R 80 GS BMW serii GS (cz. 1) | Opinia Świata Motocykli
Skomentuj:
Do motocykli marki Pulsar - NS 200 i RS 200, dołącza dynamiczna 125-tka!
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy