Trial z Gabrysiem Marcinowem w Gęsim Zakręcie już w ten weekend - Szkolenie motocyklowe

Gabryś Marcinow

Gabryś Marcinow (Tobiasz Kukieła)

Już w najbliższy weekend obędzie się ostatnie w tym roku szkolenie trialowe w Gęsim Zakręcie z Gabrysiem Marcinowem - 6-krotnym Mistrzem Polski w Trialu Motocyklowym.

Na co komu trial potrzebny i co z tego może mieć przeciętny motocyklista? Cóż, okazuje się że bardzo dużo. Trial motocyklowy to jedna z najstarszych dyscyplin sportu motorowego na świecie, a szkoleniowo trial trenują nie tylko motocykliści offroadowi. Balans ciałem, precyzja, praca gazem - wszystko jest niezmiernie ważne, w najmniejszym szczególe.

Do tej pory dla motocyklistów ogromnym problem w przypadku szkoleń trialowych był brak możliwości wypożyczenia motocykla. Ale Gabryś Marcinów rozwiązał ten problem - podczas szkolenia można wypożyczyć nowoczesny motocykl hiszpańskiej marki TRS.

Nasz plan na weekend: wypożyczyć TRS-a od Gabrysia i pojechać na szkolenia w Bieszczady! Sprawdzimy co warte jest szkolenie trialowe, zwłaszcza dla „zwykłego” motocyklisty.

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Zobacz także
  • Junak M10 10 kultowych motocykli PRL
  • SuperEnduro WIELKIE ODLICZANIE WKRACZA W DECYDUJĄCĄ FAZĘ!
  • Norton był ostatnią firmą motocyklową, montującą silniki Wankla. Jako jedyny wytwórca zdecydował się na starty wanklem w wyścigach i mimo perturbacji regulaminowych, odnotował nawet sukcesy. Maszyny skierowane do sprzedaży, takie jak F1 (na zdjęciu), były bardzo drogie i nie zyskały popularności. Nietrafione pomysły | Krótka historia silnika Wankla
Skomentuj:
Trial z Gabrysiem Marcinowem w Gęsim Zakręcie już w ten weekend - Szkolenie motocyklowe
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy