Szkolenie z Gabrysiem za nami! Trial motocyklowy w Gęsim Zakręcie

Szkolenie trialowe

Szkolenie trialowe (R. Kaźmierczak)

Za nami cały weekend szkolenia motocyklowych umiejętności. Podczas trzydniowej imprezy z Gabrysiem Marcinów, 6-krotnym Mistrzem Polski w Trialu, nie zabrakło szkolenia techniki, ale także sportowej rywalizacji.

5-7 października ostatni raz w tym roku spotkaliśmy się w bieszczadzkim Gęsim Zakręcie. Gabryś Marcinów, 6-krotny Mistrz Polski w Trialu, poprowadził dwudniowe szkolenie. Pierwszy dzień to podział na dostosowane do umiejętności grupy. Rozgrzewka, później rozgrzewka na motocyklach i w końcu trening na elementach. Drugiego dnia więcej, mocniej i ciężej. Bo kto z Was próbował przesiadać się z jednego motocykla na drugi w trakcie jazdy?

R. KaźmierczakR. Kaźmierczak Trial

Łącznie to około 10 godzin treningu pod czujnym okiem Gabrysia i na świetnie przygotowanym obiekcie. Belki, kamienie, ale także manewrowanie między drzewami - dla tym mniej zaawansowanych.

- Wszystko się udało, jestem bardzo zadowolony! Mogę zdradzi
, że w przyszłym roku będą cztery imprezy - dwie na wiosnę i dwie jesienią. Może uda zorganizować się także dwudniowe zawody i tygodniowe, rodzinne wczasy z trialem w Gęsim Zakręcie. Niedługo więcej informacji, zapraszamy! - komentował pod koniec weekendy Gabryś Marcinów.

Motocykl można oczywiście wypożyczyć, więc to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą uzupełnić swoje umiejętności, a przy okazji spędzić weekend w miłym towarzystwie. Choć nie obyło się bez nutki rywalizacji. W niedzielę dla uczestników zorganizowano mini-zawody na siedmiu próbach.

- Nie mogę być bardziej szczęśliwy, bo wszystko pięknie się udało. Przede wszystkim cieszy mnie, że jest tak duże zainteresowanie trialem, także w rekreacyjnym wydaniu. Marzy mi się, żeby do Gęsiego przyjeżdżały całe rodziny na trialówkach, dlatego w przyszłym roku planujemy zorganizować Wakacje z Trialem

- dodaje Paweł Słomiński, właściciel Gęsiego Zakrętu.

R. KaźmierczakR. Kaźmierczak Trial

Więcej informacji:
http://www.gesizakret.pl
http://marcinowtrial.pl

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Zobacz także
  • Junak M10 10 kultowych motocykli PRL
  • SuperEnduro WIELKIE ODLICZANIE WKRACZA W DECYDUJĄCĄ FAZĘ!
  • Norton był ostatnią firmą motocyklową, montującą silniki Wankla. Jako jedyny wytwórca zdecydował się na starty wanklem w wyścigach i mimo perturbacji regulaminowych, odnotował nawet sukcesy. Maszyny skierowane do sprzedaży, takie jak F1 (na zdjęciu), były bardzo drogie i nie zyskały popularności. Nietrafione pomysły | Krótka historia silnika Wankla
Skomentuj:
Szkolenie z Gabrysiem za nami! Trial motocyklowy w Gęsim Zakręcie
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy